Spušteni strop
Nijemci
Tražim majstora za postavu knaufa na betonsko koso krovište cca 25 m2, početak odmah. Trebam ponudu za gipskartonske radove:
1. Izraditi od knaufa unutarnju prostoriju s dva zida (3 x 3 m i 3 x 2,5 m s ugradnjom unutrašnjih vrata), gdje je unutarnja strana od zelenog knaufa s izolacijom stropor ili staklena vuna. Svakako obrada za pripremu ličenja ili lijepljenje keramičkih pločica.
2. Izrada pregradnog zida od siporexsa d - 15 cm sa žbukanjem, veličine 12 m2,
3. Izrada zida od staklene cigle 2 m2.
4. Ugradnja glavnih ulaznih PVC vrata veličine 110 x 210 cm.
Napomena: mogući su dogovori i za druge radove: keramičke pločice, vodoinstalaterski, žbukanje podruma oko 70 m2 i ličenje.
Molim ponudu: radovi s materijalom i rok početka radova. Radovi se izvode u zatvorenoj i natkrivenoj dvorišnoj prostoriji. Trebam ponudu za izradu spuštenog stropa cca 3 5m2. Željela bih ukrasit zidove s knufom, po stropu i police, obložiti ugradbeni vodokotlić i sakriti cijevi te gletanje. Trebam ponudu za radove suhe gradnje, knaufom treba zatvoriti zid veličine vrata. Trebamo usluge knaufanja prema troškovniku kojeg možemo naknadno poslati. Molimo ponudu. Tražim knauf majstora za: postavljanje knaufa u potkrovlje oko 120 m2. Izolacija i knauf na vanjskle zidove sa vodilicama. Unutarnji zidovi knauf na vodilicama bez izolacije.