Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni stropovi i knauf zidovi

Zavala


Trebam ponudu za postavljanje knaufa ispod krovišta, soba oko 36 m2 i pregradni zid. Trebam ponudu za postavu knaufa na strop 120 m2 i sanaciju stana od 155 m2 nakon potresa. U potrazi smo za izvođačem radova za dva stana. Radovi za stan 50 m2: Brušenje i lakiranje parketa u 1 prostoriji veličine cca 15 m2. Krečenje unutarnjih zidova.
Radovi za stan 90 m2: Adaptacija kupaonice - skidanje poda, otvaranje zida od gips ploče, izrada hidroizolacije dijela poda, izrada zida od gips ploče 110 x 260, postava keramičkih pločica na zid i pod, postava jednokrilnih vrata od kaljenog stakla, demontaža jednokrilnih punih vrata. Krečenje unutarnjih zidova za cijeli stan. Trebam ponudu za knauf, postavljanje knaufa u drvenu kuću i gletanje. Trebam ponudu za postavu knauf stropa u 3 sobe ukupno 40 m2. Treba demontitati postojeći strop koji je od drvene lamperije, postaviti izolaciju od 5 cm ( kamena vuna) i montirati knauf ploče 1 x 1,25. Treba napravit knauf oko kutije za struju poviše ulaznih vrata. Molim ponudu za zamjenu tri krovna prozora na stambenoj zgradi kose betonske krovne konstrukcije. Kut krova je oko 30 stupnjeva. Pokrov je Tondach Neptun crijep, ispod kojeg se nalazi Tondach-ova paropropusna folija. Ugradila bi se tri pojedinačna Velux prozora MK04 s novim opšavima.
Također potrebno je nakon zamjene ugraditi knaufov unutarnji opšav. Po dogovoru radi kratkog vremenskog roka može se dogovoriti samo zamjena prozora bez ugradnje unutrašnjeg opšava. Radovi mogu početi bilo kada ali mi je važno da završe do 20.08.