Spušteni stropovi i knauf zidovi
Žitarka
Ugradnja kliznih vrata u knauf, pregradni zid postoji i od knaufa je, treba ga izrezati da bi se mogla postaviti vrata (80 cm). Zanima nas cijena izvođenja radova uz materijal.
Dali postoji mogućnost da se to izvede u slijedeća 2 tjedna. Trebamo okvirnu ponudu za oblaganje knaufom 12.5 unutarnjih zidova. Strop je cca 50 m2 a zidovi oko 55 m2 / visina je 3.30 m. Radite li sa svojim materijalom ili je moguće
da sami kupimo i platimo materijal? Molim cijenu za obje kombinacije. Trebam izradu spuštenog stropa, cca 80 m2. Tip objekta je obiteljska kuća sa stanom od 80 m2. Oblačenje cijevi za kišnicu vodootpornim knaufom sa obje strane natkrivene terase. Na knauf se postavlja fasadna cigla. Trebam majstora za spuštanje stropa, cca 10 m2 (iznad kuhinje). Trebam ponudu za postavljanje gipskartonskih ploča. Obujam rada je vrlo mali. Na jednom gipskartonskom "stupu" je potrebno napraviti 2 - 3 police. Stup je dimenzija oko 45 x 20 x 240 cm, a police bi onda vjerojatno bile oko 25 x 25 cm. Šaljem i slike po dogovoru. Potrebno je postaviti knauf na unutrašnji gotovi zid, samo je zid okrečen, oko 50 m kvadratnih, objekt je kuća. Zanima me cijena po kvadratu s poslom i materijalom?