Gradnja, grubi radovi

Stiropol fasada

Strmec Stubički


Želimo izvršiti popravak fasade cca. 100 m2 tako da bude istovjetna kao postojeća (žbuka i boja), i to prizemlja i kata do krova, od ulaznih vrata kbr 15 do lijevog ruba kuće, cca. 12 metara.
U prilogu dostavljam 2 fotografije fasade. Molim za ponudu gore opisanih radova. Trebam ponudu za izradu fasade za obiteljsku kuću cca 450 m2, 15 cm stiropor. Trebam ponudu za fasaderske radove, saniranje i bojanje fasade. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Gradnja 2 objekta, projekti s troškovnicima. Projekti su trenutno u statusu ishođenja građevinske dozvole (zahtjevi predani). Početak gradnje je planiran za jesen, odmah nakon završetka turističke sezone. Objekti se grade istodobno te se nalaze na dvije susjedne čestice do kojih postoji pristupni put.
Bitno nam je da objekte gradi isti izvođač radova te iz tog razloga molimo odvojene ponude za svaki objekt kako slijedi:
- Ključ u ruke
- Visoki roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
- Niski roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
Troškovnici ne sadrže vodo-odvodne, elektro i strojarske radove, ali projekti za iste su u prilogu tako da se može odrediti okvirna cijena.
Napominjem da kod sastavljanja ponude, izvođač se ne mora 100 % držati određenih stavki (npr klime ne moraju biti baš od tih proizvođača, mogu i jeftinije, školjka bazena ne mora biti striktno betonska nego i npr od blokova).
Ponude slati na mail. Za sve dodatne informacije stojim na raspologanju. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja fasade od stiropola 10 cm debljine na kuću, cca 300 m2, bez potrebe nanošenja završne fasadne boje jer se cijela kuća zatvara u drvo.
Molio bi ponude sa troškovnikom i opisom ponuđenih radova poslati na mail, radovi bi trebali biti izvođeni za cca mjesec dana. Trebam ponudu za postavljanje benkovačkog kamena (aseria antico) na fasadu cca 300 m2. Skela je postavljena. Radovi mogu početi odmah ili u roku koji dogovorimo.