
Stiropol fasada
Zlogonje
Trebam ponudu za izradu fasade od kamene vune. Arminobetonski radovi tek trebaju početi, molim mi dajte email adresu da pošaljem troškovnik. Trebam fasadera za stiropor fasadu cca 5 - 8 cm na dijelu obiteljske kuće. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fasade, obiteljska kuća, površina fasade cca 300 m2. Stiropor 14 cm. Trebam majstora za izradu fasade na cokli od kuće. Izrada termofasade i obnova krova na kući s 4 stana, cca. 350 m2 je tlocrtna površina kuće. Htijeli bi pristupiti natječaju za energetsku obnovu kuća oštećenih u potresu. Treba nam energetski certifikat i ponuda za izvođenje radova, nabave materijala, a sve za izradu troškovnika i pristupanje natječaju objavljenom na stranici Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Izrada stiropor fasade (8 cm) za obiteljsku kuću 90 m2 po sistemu "ključ u ruke". Mogućnost promjene oluka i žljebova. 1. Molim okvirnu ponudu za sanaciju krovišta na vikend kući katnici. Pokrov je crijep Kanjiža i u dobrom stanju (oko 30 g. star), 10-tak je crijepova oštećeno pri potresu, ali su vanjske grede loše - nagrižene a nutarnje u upitnom stanju. Dodatno trebalo bi vidjeti u kakvom je stanju krovna izolacija (mineralna vuna), budući se vikendica nije koristla 2-3 godine i zatekli smo tragove glodavaca, vjerojatno puhovi - progrizli su rupe u fasadi uz krov.
Krovu se može pristupiti izvana - sa terase (visina oko 3.5 m) ili većim ljestvama s tla (visina do žlijeba oko 6 m sprijeda, a najmanje je straga - oko 4.25 m).
Krov je na dvije vode, površine oko 47m2, nagiba 33 st., sljeme je na 8m visine sprijeda odn.na oko 6m straga. Pristupni put je makadam.
2. Dodatno - hidroizolacija vanjskih zidova i temelja zanima nas ponuda i za 2 zida (5,5 m zid u kosini i 4,5 m zid u iskopu od oko 2 m), sa uklanjanjem betonskih stepenica širine 0.5 m i iskopom nasutog materijala.
3. Stavljanje termofasade uz korištenje državne subvencije - stiropor 8 - 10 cm, ukupno 90 m2 (3 zidne plohe) i dio stolarije (prozori), po dogovoru.