
Stiropor fasada 15 cm
Vinica Breg
Trebam postavu pufas pufatherm termoizolacijskih ploča, te nakon toga gletanje i farbanje iste prostorije. Postavu trebam na dva vanjska zida sobe, te na plafonu sobe. Ukupna površina na koju treba postaviti ploče i poslije ofarbati je oko 30 - 35 m2. Trebam ponudu, keramika, strojno žbukanje cca 900 m2, fasada cca 300 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fasade, cca 250 m2, stiropor 10 cm, silikon, ne akril. Trebam ponudu za fasadni sustav. Kuća ima cca 270 (bruto) kvadrata prizemlje i 2. kat. Za potrebe prijave na javni poziv Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, u sklopu kojega se zahtjevi počinju zaprimati od četvrtka, 14.10. u 9 h, trebamo ponudu za energetsku obnovu fasade naše obiteljske kuće. Bili bismo zahvalni ako biste nam do najkasnije srijede poslijepodne mogli pribaviti okvirnu ponudu za obnovu fasade, kao i za zamjenu građevinske stolarije.
Prilažemo Izvješće o energetskom pregledu zgrade, Energetski certifikat i dokumente od legalizacije sa svim nacrtima, iz kojih su vidljive dimenzije (površina fasade s oduzetim otvorima je 194 m2; ponuda molim neka bude za obični EPS; 14 cm).
Također trebamo ponudu i za demontažu postojeće građevinske stolarije te ugradnju ekološkije građevinske stolarije (27 otvora na zgradi).
U realizaciju ćemo ići ako naš zahtjev bude odobren te u tom slučaju za realizaciju imamo rok od 24 mjeseca. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade na već postojeću fasadu, na gornjem katu obiteljske kuće. Stiropor od 8 - 10 cm, 200 m2 cca. Želimo izvršiti popravak fasade cca. 100 m2 tako da bude istovjetna kao postojeća (žbuka i boja), i to prizemlja i kata do krova, od ulaznih vrata kbr 15 do lijevog ruba kuće, cca. 12 metara.
U prilogu dostavljam 2 fotografije fasade. Molim za ponudu gore opisanih radova.