Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Stolarski radovi

Koritinja


Trebam ponudu majstora za izradu tavanskih sklopivih stepenica, alu ili drvenih, te ugradnja istih. Dimenzije otvora su 110 x 60, visina stropa je 2,5 i debljina otvora 15 cm. Trebam ponudu za izradu drvenih stepenica, 16 gazišta, 85 x 30 cm, pdest daska 165 x 90 cm, rukohvat 3 m, 3 veća početna stupa, 10 manjih stupića, izrada od hrasta, polakirano. Molim ponudu za montažu dva jednostavna drvena rukohvata za vanjske stube, svaki oko 120 cm. Jadan se može montirati u zid ili u pod. Drugi se mora jednom stranom montirati u pod. Trebam ponudu za izradu gazišta i ugradnju za metalne stepenice (15 gazišta - hrast - 4 cm debljine). Širina gazišta otprilike 80 cm. Molim pošaljite ponudu za 2 opcije: 1. Vaše drvo za gazišta; 2. Mi sami nabavljamo drvo za gazišta, koje vi obrađujete prije ugradnje. Popravak drvene terase, drvena ograda, drveni potporni stup. 1. Na postojećoj (drvenoj) kući treba popraviti dio vanjske terase koja je strunula - treba ukloniti postojeću (drvo i betonska ploča), staviti stupove i temelje za iste u zemlju, cijelu konstrukciju i ogradu – površine nekih 6 m2 – to je dio veće terase (ostatak terase za sada neće trebati raditi). Ako ćemo postići dobar dogovor možda se odlučimo na popravak cijele terase 24 m2, na kojoj je dijelom pergola.
2. Dodatno, u unutrašnjosti kuće postoji otvorena galerija te oko otvora treba staviti drvene stupove (8 komada, visine cca 100 cm) koji će služiti za ogradu – stupove treba postaviti na postojeće drvene grede u kući.
3. Na kraju, u unutrašnjosti kuće je potrebno postaviti jedan dodatan potporni drveni stup na sredini grede jer se pod na katu počeo lagano savijati na jednom mjestu gdje nema potpore na podnoj gredi.
Bilo bi poželjno ako možete sva tri posla napraviti, ali nije nužno. Možemo napraviti video poziv preko Whatsappa da pokažem sve. Na mail mogu poslati slike trenutnog stanja za sva tri posla. Trebam majstora keramičara za postavljanje pločica, stolara za postavljanje vrata, drvenu ogradu za stepenice te postavljanje laminata. Izrada i ugradnja drvenih stepenica iz prvog kata u tavanski prostor. Tavanski prostor je rohbau, u prvom katu se stanuje. Stepenice polaze iz dnevnog boravka i idu ravno preko spavaće sobe. Trenutno je to provizorno napravljeno, pa ih treba odozdola zatvoriti, kako bi se prostor ispod njih mogao i dalje koristiti kao spavaća soba.