Izrada kuhinja, kupaonica i namještaja

Stolarski radovi

Zaistovec


Potreban je majstor za postavvljanje / fiksiranje drvene konstrukcije za galeriju na zidove stana. Izrada, dobava i montaža pristupnih stepenica uz mobilne kućice sastavljene od 2 stepenice i ulaznog podesta, širine 100 cm te visine prilagođene ulazu. Stepenice se izrađuju od impregniranih greda i decking podne obloge te izrada, dobava i montaža pristupne rampe za osobe sa smanjenom pokretljivošču uz mobilne kućice sastavljene od kose rampe i ulaznog podesta, širine 100 cm te visine prilagođene ulazu. Pristupna rampa se izrađuju od impregniranih greda i decking podne obloge. Tražim stolara koji bi u vikendici zatvorio pola terase. Vikendica je napravljena od brodskog poda - sliku stavljam u privitak. Potrebno je dodatno postaviti brodski pod na 3 strane kako bi se zatvorio dio terase. Lijeva strana: 2,70 visina x 2,00 dužina; Desna strana: 2,70 visina x 2,00 dužina; Prednja strana: 2,70 visina x 2,50 dužina. Kako bi se radovi napravili, bit će potrebno postaviti i dodatnu gredu. Boja ograde bi trebala biti najbliža boji brodskih podova postavljenih na vikendicu.
Voljela bih, dobiti ponudu za materijal, dopremu i postavljanje te približan termin radova. Trebam obradu drveta. Gradim novu kuću, trebam ponudu za izradu drvenih gazišta (podloga betonske stepenice) i unutarnje klupčice drvene za prozore. Nakon toga moguć dogovor oko izrade unutarnjih vrata (drvo). Trebam hrastov blagavaonski stol. Dimenzije 220 cm x 100 cm x 4 cm. Trebala bi izradu "catio", tj ograđeni drveni prostor za mačke s policama i sl. Treba imati i plastični prozirni krov. Početak radova bi bio u drugom tjednu rujna te ako nemate vremena tada ne zovite me. Znači bilo koji dan iza 6.9.
Bit će potrebno i uklopiti sa žlijebovima kuće, vidjet ćete na slici. Izlaziti će na catio putem prozora na slici. Trebate će i vanjski ulaz, tj vrata. Radi se o kući s dvorištem. Visina kuće s prozorom je 223 cm, visina bukse preko puta 280 cm, dubina prostora 340 cm, širina prostora 195 cm. Krov da ide sa bukse prema kući. Trebam ponudu majstora za izradu drvene galerije (sobe) u stanu, visoko potkrovlje cca 15 m2 sa elektro instalacijama.