Strojne cementne glazure
Buševac
Molim ponudu za gradnju u visokoj rohbau izvedbi. Radi se o poluugrađenoj stambenoj građevini (dvojni objekt) s tri stambene jedinice, razvedene tlocrtne površine max. dimenzija 9,23 x 11,68 m, katnosti P + 2, oblikovane u primorskom stilu.
Planirana je gradnja klasičnom tehnologijom, nosivi zidovi od blok opeke debljine 25 cm zidano u produžnom mortu, sa demit fasadom debljine 8 cm. Međukatna konstrukcija je fert, kao i dvostrešna krovna konstrukcija nagiba 22 stupnja s pokrovom mediteran crijepom. Vertikalna komunikacija riješena je unutarnjim stubištem.
U privitku dostavljam dokumentaciju. U slučaju potrebe možete me kontaktirati na mobitel. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnog cementnog estriha 35 m2. Trebam ponudu za izradu strojne glazure, strojno žbukanje i glazura. Trebam ponudu za izradu strojne glazure, cca debljine 11 - 12 cm, na podu su cijevi za centralno. Ponudu trebam sa materijalom za cca 150 m2 unutarnjeg prostora. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje stambene zgrade (obiteljske kuće) 90 m2 neto površine.
Izgradnja pristupnog puta, priključenje na infrastrukturu (struja, voda, sabirna jama), iskop temelja i izrada temelja, temeljne ploče i hidroizolacije, izgradnja nosivih zidova i pregradnih zidova, horizontalni i vertikalni serklaži, izrada krovišta. Daljni dogovor bi bio postavljanje estriha i fasade (15 cm kamena vuna). Može s mojim ili s vašim materijalom zavisi od cijene.
Za zainteresirane molim da mi se jave putem e-maila te isključivo putem e-maila šaljem dokumentaciju. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja estriha. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure cca 120 m2.