
Strojne cementne glazure
Tekić
Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnu glazure nad podnim grijanjem u obiteljskoj kući, prizemlje i kat 185 m2. Samo ruke, materijal je moj. Početak radova što prije. Potrebna nam je ekipa za građevinske radove unutarnjeg strojnog žbukanja kuće od 115 m2. Kasnije i izrada strojnih podloga. Pristup kući sa strojem i materijalom je dobar, trofazna struja, voda. Trebam ponudu za sanaciju terase na stanu na 2. katu bez lifta prema troškovniku. Napomena: Sanacija ide iz pričuve, izvođač treba dati zadužnicu zgradi na 5 godina.
1. Razgradnja slojeva poda: pločice m2 20; glazura 6 cm m2 20; hidroizolacija m2 25; XPS 6 cm m2 20; izrezivanje fasade cca 20 cm mt 25; spuštanje šute m3 4; utovar i odvoz m3 4;
2. Vraćanje XPS-a. m2 20
3. Izrada glazure sa vlaknima 6c m2 20;
4. Postava keramičkih pločica + pločice m2 20 sokl + postava mt 25
5. Popravak fasade. mt 25
6. Dobava i ugradnja laminiranih limenih profila sa spojenom tpo hidroizolacijom ispod pragova, klizne stijene i fiksnih vrata. m1 4.30
7. Dobava i ugradnja laminirane tpo lajsne po obodu terase za prihvat vertikalne hidroizolacije. m1 19.50
8. Dobava i ugradnja HL slivnika Ø50/70 za prihvat parne brane, tpo hidroizolacije i polimercementa. kom 2.00
9. Dobava i ugradnja parne brane bitumenske sa al folijom. m2 20.00
10. Dobava i ugradnja toplinske izolacije xps 30 kg. m2 20.00
11. Dobava i ugradnja geotekstila 300 g. m2 20.00
12. Dobava i ugradnja horizontalne tpo hidroizolacije 1.5. m2 20.00
13. Dobava i ugradnja vertikalne tpo hidroizolacije po obodu terase varene za laminiranu tpo lajsnu sa spojem od 10 cm na horizontalnu hidroizolaciju do rš.40. m1 19.50
14. Dobava i ugradnja polimercementne hidroizolacije koja se izvodi na glazuru prije keramike Aqamatelastik, nanosi se u dva sloja sa utopljenom pvc mrežicom uključujući rubne trake spoja horizontale i vertikale. m2 20.00. Trebam ponudu za izradu cementnog estriha na terasi i balkonima debljine 10 cm sa hidroizolacijom. Sveukupna površina cca 42 m2. Zbog spriječenosti dogovorenog majstora da odradi posao potreban je početak radova čim je prije moguće. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure strojno ili ručno. Radi se o 100 m2 u podrumu koji je 1,20 m ukopan u zemlju, ima spust za garažu. Na temeljnu deku kuću je namazan resitol (katranski namaz) i na njega je zaljepljena baumit ljepenka 4 mm debljine zbog hidroizolacije cijelog objekta. Obzirom da se radi o podrumskom prostoru koji će služiti kao garaža za osobni automobil i dijelom kao bravarsko - tokarska radionica, zanima me što staviti na ljepenku?
Želja je dobiti pod da bude dovoljno čvrst za auto i radionu u kojoj će se variti i lupati čekićem a da bude dovoljno jeftino rješenje. Dakle trebam čvrstu završnu podlogu, da kad se udari čekićem da se ne raspadne, ne morabiti idealno ravna samo da se poravna i zagladi. Razlika između najvišlje točke i najniže točke poda je 4 cm. Slobodno mi predložite i ponudite svoja rješenja i cijene s vašim materijalom i radom. Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure iznad podnog grijanja. Stiropol fasada na obiteljskoj kući, na istoj je obična fasada sep dimenzije kuče 12 x 10 m. Visoka prizemnica, trebam i izolacijsku glazuru na tavanu 100 m2.