Strojni cementni estrih
Čehovec
Potrebno mi je ručno žbukanje i izrada glazure za stan oko 65 m kvadratnih. Molim okvirnu cijenu. Trebam izvođače za radove na žbukanju i glazurama, objekt je dvo etažni, opekom zidan. Glazure cca 350 m2, strojno žbukanje cca 1300 m2. Trebam ponudu za izradu glazure cca 50 m2. Radi se o glazuri na vanjskoj terasi. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja estriha na podno grijanje. Trebam ponudu za:
1. strojnu glazure cca 90 m2 sa napomenom da 4 cm ide termo pa plus 5 cm glazura, ukupno 9 cm, na podu su elektro instalacije
2. Strojnu žbuku s cementnim špricom do pripreme za gletanje (zidovi i stropovi su od Ytonga) debljine od 1 - 2 cm. Radi se o visokom potkrovlju, otprilike između 400 - 450 m2.
Radovi bi trebali početi za 10 - 15 dana. Strojna glazura u potkrovlju kuće bez materijala oko 90 m2. Trebam cementnu glazuru u potkrovlju minimalne debljine koliko to dopuštaju pravila struke. Površine cca 71 m četvorni.