Gradnja, grubi radovi

Strojni cementni estrih

Rakovica


Trebala bih uslugu betoniranja, stavljanja izolacije (stiropor) i izradu glazura za prostor od 12.5 m2 i jedan prostor od 15 m2. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Novogradnja, pristup odličan: cca 500 - 600 m2 fasada stiropol 10 cm, cca 200 m2 estrih, cca 250 m2 strojna žbuka. Grubi radovi pri samom kraju, a i mogu poslati dokmentaciju na uvid. Trebam izvođača građevinskih radova za izradu strojne glazure u potkrovlju 65 - 70 m2, sipinu i cement sam kupio. Trebam majstora za građevinske radove adaptacije stare i dotrajale šupe. Potrebno je zamijeniti kosi krov površine cca 15 m2, unutra pogletati, zamijeniti dvoja vrata i proširiti otvore vrata jer su trenutna niska, staviti novu glazuru na podu. Trebam ponudu za izradu građevinske glazura. Tražim građevinskog majstora za glazuru.