
Strojni cementni estrih
Šumećani
Trebam ponudu za izradu glazure na postavljano podno grijianje. Površina stana je 64 m2. Trebam ponudu za građevinske radove, izrada estriha, 24 m2, dizanje starog i postavljanje novog. Otprilike je sada 4 cm vune pa 4 cm betonskog estriha. Staviti novi u istim gabaritima, priprema za laminat. Dodatne informacije na mobitel. Podna glazura oko 120 kvadratnih metara. Molim ponudu za uređenje ulaznih platoa i stepenica zgrade. U privitku dostavljam troškovnik koji je za nas za predmetne radove izradio kolega iz GSKG-a, a koji se odnosi na količine za jedan ulaz. Radila bi se sva tri ulaza, ali dovoljna mi je jedna ponuda pa će se kod naručivanja / obračunavanja sve množiti s 3.
Obzirom se stavka 1.3.1. odnosi na nabavu, dostavu i polaganje pločica dimenzija 30 x 30 cm, molim dvije varijante ponude, jednu s nabavom pločica i jednu za varijantu da pločice nabavimo sami.
Ukoliko Vam je potreban obilazak lokacije za izradu ponude, molim kontaktirati me e-mail-om kako bi dogovorili termin. Trebam ponudu građevinskog izvođača za izradu strojne glazure. Debljina stiropora 4 cm, debljina glazure 4 cm. Sav potreban materijal i ugradnja bi bio od strane izvođača. Trebam ponudu za građevinske radove izrade poda garaže brušenim betonom kvadrature cca 30 m2. Potrebna izrada glazure cca 100 m2 u 3. ili početkom 4. mj. Stiropor će složiti majstor koji radi podno grijanje.