
Strojni cementni estrih
Sv. Juraj na Bregu
Trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure od cca 75 m2, iskopati i betonirati dio dvorišta, kao i postaviti kocke, tlakavce ili slično. Trebam ponudu za izradu strojne cementne glazure. Radi se o glazuri na vanjskoj verandi, šalung je montiran kao i stirodur. Materijal je spreman, pijesak 0 - 4 i cement. Potrebno je armaturnu podignuti na verandu. Visina verande cca 3 m. Površina 8 m x 2.2 m. Trebam ponudu za građevinske radove stavljanja glazure u obiteljsku kuću, ima oko 80 m2. Molim ponudu za izvođenje radova sa ili bez materijala. Trebam ponudu za završne građevinske radove u kući s postavljenim instalacijama. Pregradni zidovi, podovi, strop, keramika. Trebam ponudu za izradu strojne glazure na podno grijanje u novoj kući. Trebam ponudu za krovište, zidanje i glazuru:
- Potrebno je zidanje siporeksom 25 cm i 15 cm. Na jednoj strani kod dimnjaka, je uzdužna greda 19 x 19 pod koju ide zid 25 cm okomito na nju. Trenutno je pod gredom podupirač. Potrebno je kvalitetno osigurati gredu.
- Izrada otvora 120 x 100 za prozor sa minimalnim oštećenjem postojeće fasade
- Krovište je potrebno raskriti, te maknuti kontra letve i letve
- Izrada krovne kućice u dužini cca 6 m na istočnoj strani kuće sa potrebnim žljebovima i odvodnim cijevima
- Postavljanje letvi, izolacije na krov 8 cm, kontraletvi i paropropusne folije, te vraćanje starog crijepa
- Postava profila ili ploče na gredu 19 x 19 cm, kako se ne bi morao stavljati stup
- Pojačavanje krova škarama 14 x 5 na svaku stranu roga (ukupno 14 rogova), te postavljanje daski na škare i izrada otvora za tavanske stepenice
- Izrada glazure 5 cm sa 5 cm kamene vune
- Žbukanje
Troškovnik, nacrti i fotografije kuće i potkrovlja su prilogu. Sve upite slati na e-mail. Zvati poslije 15:30h. Trebam ponudu za izradu strojnog estriha cca 240 m2 poda.