Gradnja, grubi radovi

Strojni estrih

Gornji Tribalj


Potkrovlje kamene kuće, potrebna je strojna glazura cca 40 m2 od 5 cm bez izolacije, drugi kat. Trebam izvođača / ponudu uz garanciju za slijedeće:
- dizanje starih (2 god.) pločica na cca 20 m2 balkona (nije natkriven), uređenje podloge s izolacijom kako je navedeno u donjem tekstu:
‘’Kod ovakvih sanacija je potrebno skinuti sve do betonske ploče ili ako je rađen, betona u padu.
Na to ide filc, pa hidroizolacijska membrana od mekanog PVCa zadignuta min. 30 cm od budućeg gotovog poda, pa ponovo filc, pa XPS toplinska i zvučna izolacija, pa na to građevinska folija na koju se radi glazura min. 5 cm.
Po potrebi se izvodi brzosušeća glazura i nakon par dana (ako je rađena brzosušeća glazura) ide dvokomponentna polimer cementna hidroizolacija uz obavezno podizanje na stijenke zida, a od poda min 20 cm, sa također obaveznom ugradnjom brtvene trake na spoj pod fasada.
Pločice lijepiti u flexibilno ljepilo, fuga 3 mm, soklu podići na križić pa spoj sokla-pločica zabrtviti PU silikonom.
Na tako izvedene radove se dobiva min. 10 god. garancije’’

Napominjem da su radovi na fasadi kuce obavljeni kamenom vunom 8 cm debljine i kompletirani su. Zbog loše hidroizolacije balkona voda ulazi u kuću i širi se po cijeloj dužini balkona te nakon prestanka kiše još dva dana iz balkona curi voda nakupljena između pločica i ploče. Balkonska ograda je pola zidana a pola od stakla koja trenutno skinuta i čeka sanaciju zbog sumnji da voda ne ulazi kroz rupe vijaka koji drže istu. Trebam ponudu za strojno žbukanje sa cementnom 600 m2 i 130 m2 estrih. Moze ponuda sa materijalom i bez. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja glazure debljine 4 - 5 cm u 3 prostorije površine 30 m2. Potrebno žbukanje kupaone zidne površine cca 18 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade betonske glazure sobe, 16 kvadrata. Molim ponudu za uređenje ulaznih platoa i stepenica zgrade. U privitku dostavljam troškovnik koji je za nas za predmetne radove izradio kolega iz GSKG-a, a koji se odnosi na količine za jedan ulaz. Radila bi se sva tri ulaza, ali dovoljna mi je jedna ponuda pa će se kod naručivanja / obračunavanja sve množiti s 3.
Obzirom se stavka 1.3.1. odnosi na nabavu, dostavu i polaganje pločica dimenzija 30 x 30 cm, molim dvije varijante ponude, jednu s nabavom pločica i jednu za varijantu da pločice nabavimo sami.
Ukoliko Vam je potreban obilazak lokacije za izradu ponude, molim kontaktirati me e-mail-om kako bi dogovorili termin. Trebam ponudu za građevinske radove, žbukanje i izrada glazure u jednoj sobi u kući, prizemlje.