Gradnja, grubi radovi

Strojni estrih

Šimunčevec


Trebam strojnu glazuru za dvije prostorije do 30 m2 zatim vanjski ulazni dio stepenica napraviti balkon, u kuhinji poljepiti par kvadrata pločica. Trebam ponudu za igrađevinske radove izrade strojne glazure. Položen je stiropor i cijevi za podno grijanje, površina 45 m2. Trebamo staviti na turopoljsku kuću, dignuti pod, armiranu betonsku deku za dvije sobe (4 * 3,8 m). Trebam ponudu za građevinske radove, soba 2 x 4 m, izolacija stropa, podna glazura, žbukanje zidova, postavljanje mrežice, gletanje, bojanje. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila. Podna glazura oko 120 kvadratnih metara. 16.03. garsonjera mi je poplavljena kanalizacijskim vodama, parket je skinut i bačen, u tijeku je isušivanje prostora, a bit će potrebno skidanje glazure, stavljanje nove i naravno postavljanje nove izolacije ispod glazure.
Poplavljeni prostor je veličine 20 m2, nalazi se u razizemlju. Molio bi ponudu za skidanje stare glazure, postavljanje nove i naravno postavljanje nove izolacije ispod glazure.