
Strojno žbukanje novogradnje
Karašica
Trebam ponudu po m2 za građevinske radove žbukanja zidova cementnom žbukom. Radi se o novogradnji. Kuća je površine tlocrtno cca 200 m2. Zanima me žbukanje sa završnim slojem, ne samo grubo žbukanje. Također, molim i ponudu za građevinske radove izrade glazura po m2. Na dijelu kuće je podno grijanje. Debljina glazure bila bi 8 cm. U glazuru se ne stavlja stiropor. Trebam ponudu za strojno žbukanje podruma, veličina površine 34 m2 sa plafonom. Prevuči masom za niveliranje Rofix, u debljini 3 - 30 mm (prema potrebi). Tražim ponudu za sljedeće radove: strojno žbukanje stropa i zidova cc 350 m2, estrih cc 140 m2, postavljanje keramike cc 80 m2. Trebam ponudu za građevinske radove, strojno žbukanje - torkret, 180 kvadrata. Trebam ponudu za građevinske radove, strojno žbukanje i podne glazure za ca 110 m2 stambene površine. Žbukanje: vapneno - cementno. Riječ je o starijoj kući i potrebni su unutarnji radovi:
- potrebno je skinuti stare podove - jedna soba od 23 m2 na podu ima stare drvene daske, ispod je zemlje, potrebno je nakon uklanjanja ukloniti 30 - 40 cm , nasuti krupni šljunak i izvršiti betonažu. - druga soba od cca 14 m2 na podu je beton slabije kvalitete (nije armiran). Potrebno ga je ukloniti, također otkopati 30 - 40 cm, krupni šljunak i betonaža.
- Sa zidova se skida stara žbuka i potrebno ih je nanovo ožbukati.
- Sa stropa je potrebno sve skinuti - ogoliti do greda. Trenutno su gore grede i daske sa obje strane i trstina i plafon sa donje. To je potrebno skinuti. Unutarnje žbukanje (strojno ili ručno, svejedno) zidova i plafona, površine cca 300 m2, izrada estriha (betonskog), cca 5 cm debljine, površine cca 12 m2. Postavljanje bitumenske ljepenke kao završnog hidroizolacijskog sloja na ravni betonski krov, površine cca 180 m2.
Podloga za žbukanje je dijelom nova cigla, dijelom beton. Ponude za izvođenje radova sa i bez materijala. Željeni termin početka radova je što prije, ali nije isključen niti termin iza 15.6. ovisno o ponudi.