Gradnja, grubi radovi

Strojno žbukanje novogradnje

Okrug


Trebam ponudu za građevinske radove strojnog žbukanja 330 m2. Termin izvođenja radova, prva polovica veljače. Molim nazvati na telefon ili poslati cijenu po m2 na mail. Trebam zidara radi nadstrešnice na ulazu u kuću, zatim dva zida za ožbukati iznutra i betonirati ulaz u dvorište. Trebam ponudu za izvođenje slijedeći radova: Potrebno je obnoviti otpalu žbuku nakon potresa na stubištu stambene zgrade. Žbuka je otpala na slijedećim mjestima:
1. S nadvoja ulaznih vrata stubišta s unutarnje strane (s ulične nije ništa oštećeno),
2. S obje strane nadvoja vrata stubišta na polukatu,
3. Ispod i iznad dvorišnih prozora na polukatovima stubišta (tu se žbuka još drži, popucala je i potrebno ju je prvo ukloniti). Zid u kojem su ti prozori je pregradni zid između nosivih zidova stubišta, Prilažem fotografije oštećenih mjesta, kao i nacrt zgrade. Trebam ponudu za građevinske radove strojnog žbukanja oko 310 m zidova bez plafona. Trebam ponudu za strojno žbukanje kuće 75 m2 stambenog prostora. Trebam ponudu za slijedeće građevinske radove, južni zabat:
- Skinuti južni zabat (1 red cigle, trokut oko 2,5 m širine i 1,5 m visine)
- Dići dva reda cigle
- Cirklaž horizintalni, povezati sa ciglama.
- Cirklaž vertikalni ili kosi, povezati sa ciglama
- Požbukati zabat izvana i iznutra
Sjeverni zabat:
- Požbukat iznutra sa impregnacijom (mreža?)
Krov - Željezne spojnice na vrhove rogove krova ok 12 komada
- Horizontalne grede šerafima ucvrstiti sa kosima (vanjsko krovište, 8 ili 12 spojnih mjesta)
- Opcija - Skinuti dimnjak do razine krova (oko 10 redova cigle, 50 * 50 cm, napraviti krov iznad otvora), zatvoriti dimnjak. Krov je Šindra i OSB ploča. Trebam ponudu za ručno i strojno žbukanje zidova, stropa i podova ukupne površine oko 400 m2.