
Suha gradnja
Stupno
Trebam ponudu za zamjenu gipsanog stropa s novim. U sobi 3,7 m x 4 m postoji spušten strop sa gipsanim kvadratnim ispunama (kao u uredu). Radove koje bi trebalo obaviti je zamjena kvadratnim gipsanih ploča sa klasičnim gipsanim spuštenim ravnim stropom na već postojeću konstrukciju. Treba nam majstor za spuštanje stropa gipsanim pločama i vezivanje gipsom, cca 20 kvadrata. Trebam ponudu za građevinske radove. Potrebno je završiti prizemlje u kući. Kuća je djelomično ožbukana, pod ima glazuru, ali treba iznivelirati, bojanje zidova, dio keramike, premjestiti vodu u kuhinji. Postaviti gazišta za kat. Kat je roh bau ima neke zidove. Treba staviti izolaciju ispod krova i knauf pregrade. Tražim majstora za probijanje zidova, izradu nadvoja, zidanje te izradu stropova od knaufa. Trebam majstora za pregledat dimnjak i popraviti ili po potrebi zamjeniti novi lim. Jedna greda do dimnjaka neposrednu uz lastavicu, dio koji se naslanja na ploču je propao. Treba je zamjeniti ili eventualno lapacati oštećeni dio. Ispod problematičnog mjesta na plafonu u dnevnom boravku se vidi oštećenje od vlage, treba popraviti gipsanu ploču. Odvodni oluk na toj lokaciji ne kupi vodu sa krova, dio vode se slijeva niz fasadu. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju.
Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova.
Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam ponudu za radove sanacije stropa skladišnog prostora u prostorima farmacetuske tvrtke. Molim da mi se hitno javi slobodni majstor za radove.
Radi se o Armstrong pločama.