Troškovnik za rekonstrukciju stana
Koprivnički Ivanec
Trebam ponudu za izradu projekta za izgradnju kuće 300 m2. Trebam arhitekta za izradu projekta, troskovnika i sve dokumentacije za građevinsku dozvolu. Zanimaju me ponude koje mogu biti gotove što prije tako da možemo što ranije počet dograđivat kuću i ostale iskope radi proširivanja. Mi već imamo nacrtanu ideju, ali sad bi nam trebala pomoć stručnjaka da nam da još neku ideju da što bolje iskoristimo prostor. Na području DVD nalazi se ruševni objekt veličine cca 9 x 20 m, za koji smo dobili preporuku da je isti potrebno srušiti kako bi sagradili novi u koji bi smjestili navalno vozilo za odlaske na intervencije.
Kako bi se obratili nadležnima za financiranje zamoljeni smo dostaviti projektnu dokumentaciju rušenja budući da je isti nemoguiće sanirati. Trebamo arhitekta za izradu projektne dokumentacije (za početak stručni savjet i idejni projekt, a kasnije glavni) za nadogradnju obiteljeske kuće 150 m2. Planiramo nadogradnju terase dužinom cijele kuće, pojačati stubište, bočna strana kuće, ulaz na 1. kat I natkriti isto. Terasa bi se podijelila na prostoriju (ili 2 manje sobe) I dio za boravak na terasi. Ispod terase, prizemlje, produljio bi se ulaz u kuću - betonirao ulazni dio. Cijeli object bi se trebao zaokružiti kao jedna lijepa cjelina. Trebat ćemo svu dokumentaciju (za građevinsku, za nadograđeni dio), kasnije etažiranje (prizemlje i 1.kat). Radovi bi mogli započeti po dogovoru, kada se sve riješi. Potreban mi je arhitekt za projektiranje obiteljske kuće od cca 200 kvadrata. Molim ponudu za projektnu dokumentaciju za građenje. Trebam izradu troškovnika za uređenje potkrovlja. Troškovnik je za potrebe dizanja kredita. Trebamo projekt za obiteljsku kuću. Tražimo ambiciozni mladi arhitektonski studio kojem bi ovaj projekt bio referenca za budućnost.
Gradnja na brdu, parcela 23 širine, duga 50 m s terenom u padu, visinska razlika 8 metara od ceste do najniže točke.
Investitor tročlana obitelj srednjih godina. Želimo izuzetno zanimljivu i atraktivnu kuću visoke vanjske i unutarnje estetike, veličine 180 - 300 m2.
U dnu parcele formirati terasu sa bazenom od cca 30 m2. Položaj parcele je jugoistok - sjeverozapad u zelenilu.
Nismo zainteresirani za klasičnu obiteljsku kuću, nalik na stambenu zgradu, koje zadnje vrijeme dominiraju, već nešto posebno, minimalistički, nikako predizajnirano, u skladu sa zelenom okućnicom koju bi trebalo pretvoriti u ugodan mini botanički vrt.