
Ugradnja drvene stolarije
Martinski Vrh
Prizemlje – novi prozori i vrata od ariša. Šalaporke od pomičnih lamela. Alternativno škure. Molim da mi dostavite informaciju dimenzija profila za prozore i vrata – što sitnije, to bolje.
Vrata – važno bi bilo da prag bude minimalan – trebam vaš radionički crtež kakvo rješenje nudite.
Vrata – zidarski otvor 1,05 * 2,05 – dvokrilna, zaokretno / nagibni, ugradnja na vanjskom rubu zida, šalaporke – 2 komada od kojih se barem jedna vrata otključavaju izvana jer su ulaz u kuću.
Prozor – zidarski otvor 1,0 * 1,40 – dvorilni, zaokretno / nagibni, ugradnja na vanjskom rubu zida, šalaporke – 1 komad
Prozor – zidarski otvor 0,6 * 0,8 – jednokrilni zaokretno/nagibni – 3 komada
1. Kat. Vrata – zidarski otvor 1,0 * 2,05 zaokretna, izo-staklo, niski prag, trebaju se zaključavati. Postojeći doprozornici – trebam samo prozorska krila – dimenzija prozorskih krila: 2-krilno ca. 112 * 112 cm, 1-krilo ca. 56 * 112 cm
Sva stolarija od ariša, lazirano. Šalaporke od ariša, lazirane. Alternativno ako možete ponuditi šalaporke od aluminija. Vrijeme izvedbe i montaže – početkom siječnja. Ako to nije moguće, molim informaciju koji termin je moguć. Potreban nam je stolar za reparaturu ili eventualnu zamjenu drvenih prozora. Unapred zahvalna. Potrebno je popraviti drvena balkonska vrata koja su se izvjesila. Radi se o GU okovima i vrata se mogu zatvoriti samo ako ih se pri zatvaranju malo fizički podigne i pritisne. Trebam ponudu za dva drvena trokrilna prozora, široka 200 cm, a visoka 155 cm s roletama. Trebam ponudu stolara, izrada prozorskih krila i montaža na stari štok. Riječ je o drvenim prozorima na zgradi iz 80-ih godina. Prozori imaju mogućnost normalnog otvaranja kao i kipanja. Problem je uglavnom kod kipanja prozora, trebam pregled i popravak okova ili zamjenu stolarije. Riječ je o četiri prozora i plaćanje se vrši preko računa zgrade GSKG-a. Trebam ponudu za ulazna drvena vrata s montažom.