
Ugradnja garažnih vrata
Zrinščina
Trebam izradu praga na garažnim vratima. Prilikom postavljanja garažnih vrata prije par godina nije napravljen prag pa je otežan ulazak u garažu. Ujedno bi trebala popravak garažnih vrata (jedna brava ne radi). Trebam ponudu za nova garažna vrata. Potrebno je demontirati stara metalna garažna vrata (sa protuutegom) i njihovo zbrinjavanje i izradu i ugradnju novih garažnih vrata, okvirne dimenzije 2,75 m x 2,20 m, potrebno je uzeti točne mjere na licu mjesta.
Vrata trebaju biti na ručno podizanje, u blizini nema izvora struje. U slučaju potrebe obilaska na licu mjesta, potreban dogovor. Trebam ponudu za rolo ili sekcijska garažna vrata za otvor 330 x 235 cm sa nadvojem 20 x 25 cm, špalama 2 x 40 cm te dubinom garaže od 520 cm kompl. 1,00 - radionička izvedba kompl. 1 - dobava i ugradba kompl. 1. Izrada garažnih vrata po mjeri 4020 cm x 226 cm sa ugradnjom, automatska, molim cijenu? Trebam ponudu za 4 x garažna vrata, mogu i podizna, ono što je povoljnije. Motor ne treba. 2 vrata su dimenzija 270 x 208, 2 vrata su dimenzija 245 x 208.
Trebati će po sredini između parkirnih mjesta za koja se stavljaju vrata postaviti profil kako bi se vrata mogla montirati. Kasnije ću povući pregradni zid kojim ću odvojiti parkirna mjesta. Pregradni zid će biti debeo 10 cm. Trebam ponudu za kip garažna vrata 200 cm visine, 260 širine. Potreban je servis kip garažnih vrata sa opružnim sistemom podizanja i spuštanja. S obzirom da su vrata prilično stara i hrđava, neophodno je obaviti i bojanje zaštitnom bojom.