
Ugradnja klupčica
Ivanja Reka
Trebam ponudu za 2 prozora, troslojno staklo low-e punjeno argonom (posebno navesti cijenu za argon). Okvir sa 6 komora, dimenzije:
1) 300 x 145 cm s alu roletama, okov lijevi i desni prozor zaokretni, srednji prozor otklopno zaokretni te vanjska i unutarnja klupčica
2) 188 x x 145 cm, lijevi prozor zaokretni, desni prozor otklopno zaokretni te vanjska i unutarnja klupčica.
Ugradnja 3. ili 4. mjesec ovisno o vremenskim uvjetima. Ako je moguće, trebam i popravak špaleta, to molim da posebno specificirate. U ponudu treba obuhvatiti skidanje stare stolarije i odvoz na deponij i montažu nove. Trebam ponudu za zamjenu starih drvenih prozora s PVC prozorima s aluminijskim roletama i aluminijskim klupicama:
1. prozor s alu roletom v 2630 mm x š 1390 mm - 3 komada
2. Aluminijska klupica d 1390 mm x š 260 mm - 3 komada.
Molim u cijenu uključiti demontažu i odvoz stare stolarije i izradu i montažu nove stolarije. Molim uslugu za pvc prozorske klupice vanjske boje tamni orah 3. komada, dužine 90 cm, širine 30 cm, debljine 2 cm. Trebam promjenu klupice ispod prozora u spavaćoj sobi, voda se skuplja od kiše negdje i prolazi kroz zid i curi ispod prozora unutar sobe. Molim ponudu za izradu PVC prozora na stambenoj zgradi, demontažu postojećih, montažu i zidarsku obradu špaleta. U ponudu molim uključiti i ALU vanjsku klupičice, IZO staklo (sve prozirno). Dimenzije i količine u nastavku: prozor 2550 - 6 kom; prozor 1400 - 2 kom; prozor 2800 - 5 kom. Trebam ponudu za demontažu starih drvenih prozora, nabavu, transport i montažu novih PVC prozora s komarnicima i roletama te PVC klupicama vanjskim i unutarnjim za 4 prozora veličine195 × 130 (sadašnja dimenzija 200 × 150), 2 PVC prozora veličine 60 × 60 mutno staklo, te jednokrilna balkonska staklena vrata veličine 210 × 80 (sadašnja dimenzija 220 × 100) s komarnikom i zidarska obrada oko prozora nakon ugradnje s obzirom da dimenzije postojeće nisu jednake budućoj stolariji. Napomena: radi se o montažnom objektu. Molim ponudu za PVC stolariju. U prilogu su dimenzije otvora prozora i vrata. Molim da dvoja ulazna vrata ako mogu biti u tamno sivoj boji kao iz priloga.
Klupčice vani su dimenzije 18.80 m i širine cca 17 cm a unutarnje imitacija mramora cca 17 metara. Molim ponudu sa demontažom i vašom montažom.
Ukoliko ima potrebe molim nazovite. Ujedno molim da mi samo javite koji profil PVCa koristite odnosno koji je proizvođač.