Unutarnja i vanjska stolarija

Ugradnja klupčica

Pavlovec Zabočki


Molim uslugu za pvc prozorske klupice vanjske boje tamni orah 3. komada, dužine 90 cm, širine 30 cm, debljine 2 cm. Trebam ponudu za unutarnje klupčice ispod prozora. A usput bi trebao i ravne lajsne kao za pod ili parket lajsne. Natur hrast 25 x 300, 2 kom, sa zubom, obrađena i sa doljnje strane jer ide na nosače. Trebam običnu limenu klupčicu s vanjske strane proza (nakon ugradnje pvc-a), netko je treba oblikovati i pričvrstiti. Na zahtjev dostavljam skice PVC stolarije koje bi trebalo izraditi i ugraditi u našem stanu. Radi se o dva trokrilna prozora, jednom velikom dvokrilnom prozoru, dva manja prozora s dva krila i dvoja balkonska vrata (jedna vrata s nadsvjetlom).
Također bi trebalo na 5 prozora ugraditi integrirane rolo komarnika, a na sve prozore ALU rolete, vanjske ALU klupčice, unutarnje PVC klupčice.
Predlažem izradu ponude koja bi uključivala visokokvalitetni 5 komorni PVC profil (DE), ugradbene dubina 70 mm, dvostruko brtvljenje, IZO ostakljenje. Trebam ponudu za vanjske i unutarnje klupčice za prozore, debljine 3 cm. Dvije unutarnje: 196 x 13 i 93 x 13, dvije vanjske: 196 x 28 i 93 x 25. Trebam ponudu za postavljanje unutarnjih PVC prozorskih klupčica. Trebam ponudu za izradu drvenih unutarnjih klupčica za kuću u izgradnji.