
Ugradnja klupčica
Podravske Sesvete
Molim ponudu za sljedeće poslove:
1. Demontaža stare stolarije.
2. Odvoz stare stolarije.
3. Dovoz, izrada i montaža nove stolarije.
4. Unutarnja i vanjska obrada sve do faze ličenja.
Specifikacija nove stolarije s dimenzijama:
1. Dva dvokrilna PVC prozora (kuhinja i spavaća soba) širine 138 cm, visine 136 cm (+ kutija za rolete 28 cm).
- pripadajuće ALU rolete.
- pripadajuće kupčice, unutarnje i vanjske.
2. Jedan prozor na lođi širine 367 cm, visine 125 cm (+ 15 cm kutija za roletu): prva opcija - ALU prozor na lođi s 4 klizne stjenke, ili druga opcija - PVC četverokrilni prozor.
- pripadajuće ALU rolete.
- pripadajuće klupčice, unutarnje i vanjske. Lokacija ugradbe prozorske stolarije je prvi kat. Molim ponude s opisom i nazivom profila, okvira i stakla. Također navesti:
- komercijalne uvjete
- rok isporuke
- rok garancije
- rok osiguranja servisa i rezervnih djelova. U očekivanju vaše skore ponude srdačan pozdrav. Trebam unutarnje i vanjske klupčice za prozore. Plastične i metalne, detalje dogovorimo kontaktom preko telefona. Mjerenje i ugradnja prozorske klupice na balkone, debljine 3 cm i širine cca 16 cm i duljine 20 m, na balkonski zid - parapet širine 10 cm. Trebam izradu, montazu aluminijskih klupčica smeđe boje i uklanjanje starih vanjskih kulpčica na jednom prozoru. Dužina je cca 80 cm. Trenutna klupčica je u kontra nagibu te mi se stvaraju problemi prilikom svake kiše. Trebam ponudu za izradu i ugradnju aluminijskih klupčica za PVC prozore. Trebam ponudu za ugradnju PVC prozorskih klupica. Demontaža postojećih i izrada i montaža novih prozorskih klupčica, od drva, pod tri otvora. Dva su duljine oko 2.65 m, a jedan balkonski oko 7 m.