
Ugradnja klupčica
Tulići
Trebam običnu limenu klupčicu s vanjske strane proza (nakon ugradnje pvc-a), netko je treba oblikovati i pričvrstiti. Trebam ponudu za izradu i montažu dviju limenih vanjskih prozorskih klupčica. Dužine bi bile cca 3,5 i 2 m. Na dva balkona potrebno je limene klupčice zamjeniti kamenom. Prvi balkon je uvučen i tu dolazi samo jedna klupčica duljine cca 2 m, drugi je klasični vanjski balkon i tu je klupčica u ovliku slova C. Nakon izmjene klupčice ukoliko bude potrebe trebalo bi malo i pokrpati fasadu na oba balkona. Trebam ponudu za ugradnju aluminijskih klupica na već postojeće PVC prozore. Molim ponudu za PVC stolariju. U prilogu su dimenzije otvora prozora i vrata. Molim da dvoja ulazna vrata ako mogu biti u tamno sivoj boji kao iz priloga.
Klupčice vani su dimenzije 18.80 m i širine cca 17 cm a unutarnje imitacija mramora cca 17 metara. Molim ponudu sa demontažom i vašom montažom.
Ukoliko ima potrebe molim nazovite. Ujedno molim da mi samo javite koji profil PVCa koristite odnosno koji je proizvođač. Trebam ponudu za postavljanje unutarnjih PVC prozorskih klupčica. Molim ponudu za izradu PVC prozora na stambenoj zgradi, demontažu postojećih, montažu i zidarsku obradu špaleta. U ponudu molim uključiti i ALU vanjsku klupičice, IZO staklo (sve prozirno). Dimenzije i količine u nastavku: prozor 2550 - 6 kom; prozor 1400 - 2 kom; prozor 2800 - 5 kom.