Unutarnja i vanjska stolarija

Ugradnja klupčica

Vaćani


Molim ponudu za PVC stolariju. U prilogu su dimenzije otvora prozora i vrata. Molim da dvoja ulazna vrata ako mogu biti u tamno sivoj boji kao iz priloga.
Klupčice vani su dimenzije 18.80 m i širine cca 17 cm a unutarnje imitacija mramora cca 17 metara. Molim ponudu sa demontažom i vašom montažom.
Ukoliko ima potrebe molim nazovite. Ujedno molim da mi samo javite koji profil PVCa koristite odnosno koji je proizvođač. Trebam ponudu za ugradnju PVC prozorskih klupica. Trebam vanjske prozorske klupčice od umjetnog kamena ili granita. Količina: 10 kom različitih širina i dubina debljine 2 cm. Na lođi s vanjske strane trebam klupčice / okapnice i izolaciju brtvljenje spoja stolarija / zid. Lođa je L oblika, dužina klupčice bi treba biti cca 2,60 x 1,70. Na lođi je postavljena plastična stolarija ali vlaži kroz zid ispod stolarije. Trebamo promjenu starih drvenih prozora na spavaćoj sobi i kupaonici u privatnoj kući u suterenu. Novi prozori bi htjeli da su PVC stolarija. Dimenzija: 1. Spavaća soba - 153 x 60 cm (širina x visina) otvaranje prema dole s mehanizmom, prozirno staklo, roleta, komarnik 2. Kupaonica - 153 x 60 cm (širina x visina) otvaranje prema dole s mehanizmom, mutno staklo, roleta, komarnik. Stare prozore treba demontirati i odnijeti, ugraditi nove i obraditi oko prozora tj. izvesti završne radove. Klupčica postoji kamena na prozoru spavaće sobe, a na kuponskom nema klupčice, pa je potrebno i klupčicu montirati. Svakako treba prije doći na uvid i izmjeru. Za sva pitanja dodatna slobodno nazovite. Trebam ponudu za izmjeru i postavljanje vanjskih aluminijskih klupčica na 7 prozora. Trebam ponudu za promjenu brtvi na PVC prozoru i stavljanje silikona koji brtvi spoj prozora i klupice.