
Ugradnja klupčica
Žunci
Trebam ugradnju 3 bijelih pvc klupčica samo za prozore. Trebam ponudu za zamjenu starih drvenih prozora s PVC prozorima s aluminijskim roletama i aluminijskim klupicama:
1. prozor s alu roletom v 2630 mm x š 1390 mm - 3 komada
2. Aluminijska klupica d 1390 mm x š 260 mm - 3 komada.
Molim u cijenu uključiti demontažu i odvoz stare stolarije i izradu i montažu nove stolarije. Na dva balkona potrebno je limene klupčice zamjeniti kamenom. Prvi balkon je uvučen i tu dolazi samo jedna klupčica duljine cca 2 m, drugi je klasični vanjski balkon i tu je klupčica u ovliku slova C. Nakon izmjene klupčice ukoliko bude potrebe trebalo bi malo i pokrpati fasadu na oba balkona. Trebam ponudu za PVC stolariju:
- Balkonska vrata + roleta + komernik (ne fiksni) 80 * 210 X1
- Prozor dvokrilni + roleta + komarnik (fiksni) 120 * 120 X5
- Balkonska vrata + roleta 90 * 220 X3
- Prozor dvokrilni + roleta + komarnik (fiksni) 120 * 80 X2
- Prozor dvokrilni + roleta 140 * 140 X3
- Prozor dvokrilni + roleta + komarnik (fiksni) 120 * 120 X1
- Balkonska vrata + roleta + komarnik (ne fiksni) 80 * 210 X1
- Prozor dvokrilni + roleta + komrnik (fiksni) 140 * 120 X1
- Garažna vrata 240 * 210 X1
Zanima nas bijela PVC stolarija pet ili šest komornog profila. Kolika je cijena vanjskih aluminijskih bijelih klupica sa ugradnjom? Ako se plaća gotovinom, jel postoji popust i koliki je? Koliko se naplaćuje demontaža i odvoz stare stolarije? Koliko je slojevito staklo? Koji je najkraći rok isporuke? Trebam dosta hitno vanjske klupčice pod prozorima. Po mogućnosti aluminijske, za 3 prozora i dvostruka vrata francuskog balkona, molim ponudu. Trebam unutarnje i vanjske klupčice za prozore. Plastične i metalne, detalje dogovorimo kontaktom preko telefona. Trebam ugradnju PVC stolarije, 2 prozora 180 x 120 i 1 80 x 130 s roletama, klupicama i obradom.