Adaptacije i radovi u interijeru

Ugradnja knauf ploča

Donji Karin


Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Ventilacijska cijev nape. Napa je već ugrađena, ali je potrebno ugraditi cijev do nape iz ventilacije. Dvije su opcije: 1. Provlačenje cijevi od nape do vanjskog zida zgrade gdje bi se probio novi otvor za ventilaciju. 2. Provlačenje cijevi od nape do već postojeće ventilacije. Potrebno je probiti dva unutarnja zida da se dođe do ventilacije.
U oba slučaja duljina cijevi bi bila oko 5+ metara. Dio cijevi bi prolazio iznad kuhinjskih elemenata (plostnati profil cijevi). Rupa za provući cijev nape već postoji do vrha kuhinjskih elemenata. Ostatak duljine cijevi bi idealno bilo sakriti gips pločama ili nečim drugim. Pošaljem slike i detalje kad se čujemo. Zanima me cijena postavljanja knaufa na profile bez izolacije i izvođenje na minimalnu debljinu. Trebam ponudu za gipskartonske radove, izrada knauf pregradnog zida sobe. Zid bi bio d 5 m x 2 m v. Preuređivanje kuhinje i manje sobe pored, ukupno 16 m2. Skidanje i uklanjanje postojeće kuhinje, pločica, podova, zamjena manjeg prozora te priprema za novu kuhinju (knauf, gletanje, ličenje, postavljanje novih pločica). Od sobe koja je površine otprilike 15 m2 potrebno je napraviti dvije manje sobe plus jedno malo predsoblje. Po sredini sobe potrebno je napraviti zid od knaufa i na ulaz svake te nove male sobe montirati sobna vrata. Kako je radijator na sredini sobe, treba ga razmontirati i ponovno montirati na jednu stranu sobe te kupiti dodatni radijator i montirati ga na drugu stranu sobe. Pod u sobi je od parketa. Nakon što se završe radovi u sobi, potrebno je okrečiti cijeli stan od otprilike 80 m2. Trebam knaufera za ugradnju križnih vrata, na zid koji je od knaufa. Vrata su dimenzija 200 x 70.