Ugradnja knauf ploča
Palanjek
Trebam ponudu za postavljanje knaufa kao obloge zida 4 m x 2.35 m. Imamo 4 zelena knaufa, 2 - 3 m2 vune i profili + ruke. Na knauf će ići tapeta tako da vjerojatno gletanje nije potrebno. Trebamo kvalitetnog izvođača za knauf pregradne zidove, predzide, spušteni strop, gletanje i soboslikarske radove. Radi se o dva stana u jednom objektu, novogradnja. Početak radova moguć od 1.10. Imamo sve potrebne nacrte za izvedbu i troškovnik sa količinama. U postupku smo otvaranja zubnog rendgena te smo prema naputcima dobavljača rtg opreme u potrebi da postojeći prostor oblozimo s knauf pločama za koje smo dobili info da vaši licencirani izvođači ugrađuju i izvode radove.
Molim Vas opsirniji info i kontakt montera. Treba ugraditi ložište, izolirati, napraviti sve preduvjete za stvaranje komore za vruči zrak, zatvoriti sa knaufom, napraviti sustav za protok zraka po kući. Kamin je 2 - 3 m2. Kuća koju bi trebalo grijati je 45 m2 (cca 100 m3) u prizemlju di se nalazi kamin i tako i na gornji kat. Trebamo ponudu za adaptaciju učionice u potkrovlju, strop:
1. Demontaža i ponovna montaža stropnih svjetiljki 14 kom
2. Dobava i montaža gipskartonskih ploča na strop učionice 110 m2
3. Gletanje stropa od gipskartonskih ploča 110 m2
4. Bojanje stropa u boji 110 m2
5. Čišćenje učionice, zidovi, gletanje i bojanje zidova učionice 90 m2 25 m2 strop, na strop knauf, sve ravno, podloga je brodski pod. Vrijeme početka odmah. Molim ponude sa cijenom. Izrada knauf spuštenog strop L oblika iznad kuhinjskih elemenata. Duža stranica 430 cm, krača stranica 330 cm, širina spuštenog dijela 60 cm, visina spuštanja 30 cm. Ugradnja 5-6 stropnim reflektora u navedeni strop.