
Ugradnja PVC prozora
Juršići
Trebam majstora koji može skratiti ulazna PVC vrata za 1 cm jer na postojeću podlogu planiram staviti laminat. Prokišnjava plastična stolarija kojom je ostakljen balkon.
Potrebno je dodatno sanirati spojeve plastične stolarije s fasadom. Moguće riješenje je i stavljenje limene obloge. Trebam ponudu za PVC prozor, 160 cm visine i 120 cm širine, ugradnja i demontaža starog prozora. Trebamo ponudu za PVC stolariju u našem stanu. Mi bi zamijenili u dnevnom boravku i blagovaonici dva ista otvora koja vode na dugi zajednički balkon. Trebalo bi dati ponudu za dvokrilni prozor i uz njega jednokrilna vrata (dimenzije su dane u crtežu u privitku). Takav isti dvokrilni prozor i jednokrilna vrata će se mijenjati i u drugoj prostoriji koja ide na balkon. Dva dvokrilna prozora i dvoja jednokrilna vrata.
Pored toga mijenjat ćemo i ulazna vrata u stan, a također bi i njih radili od bijele pvc-stolarije (kao i prethodno naznačene otvore). Ulazna vrata bi uradili jednostavno (vidjeti fotografiju u privitku) kao što su uradili ostali susjedi. Trebala bi nam ponuda:
1. Ulazna vrata + naznačeni otvori (bez termičkog mosta)
2. Ulazna vrata + naznačeni otvori (s termičkim mostom)
3. Ulazna vrata + naznačeni otvori (bez termičkog mosta) + rolete na ove otvore
4. Ulazna vrata + naznačeni otvori (bez termičkog mosta) + žaluzine na staklima iznutra. Ukupna ponuda bi trebala sadržavati dolazak i točno mjerenje, dostavu i ugradnju naznačene pvc-stolarije. Trebam ponudu za postavljanje PVC balkonskih vrata (90 cm x 245 cm) i PVC prozora (130 cm x 60 cm). Trebam ponudu za izradu i ugradnju PVC stolarije, prozora 220 x 120 komada 5. Prozori bi trebali biti dvokrilni, klizne stjenke s tim da jedna može biti fiksna, a jedna se otvara. Molim ponudu (e) za izradu vrata po mjeri za građevinski otvor širina 95 cm, visina 182 cm te i ugradnju istih. Ulaz u stan koje se nalazi u potkrovlju.