Unutarnja i vanjska stolarija

Ugradnja PVC stolarije

Makojšice Gornje


Trebam ponudu za PVC prozore, balkonska vrata sa griljama i ulazna vrata u braon boji.
- Ulazna vrata 100 x 215 - 1 kom.
- Ulazna vrata 110 x 210 - 1 kom.
- Prozor 100 x 110 -1 kom.
- Prozor 95 x 120 - 1 kom.
- Balkonska vrata s griljama 140 x 210 - 1 kom.
Molim da u ponudu uračunate, demontažu, transport i montažu gore navedenih. PVC stolarija na zatvorenoj lođi, negdje na spoju sa zidom curi. Uz to je potrebna zamjena brtvi, tražim majstora. Trebam ponudu za PVC stolariju, dvokrilna vrata s roletama 120 š x 240 v (1 kom); klizna stijena s roletama 230 š x 240 v (1 kom); balkonska vrata s roletama 80 š x 240 v (1 kom); prozor dvokrilni s roletama 90 š x 150 v (1 kom).
Molim ponudu za navedenu stolariju s montažom, demontažom i odvozom stare stolarije. Klizna balkonska vrata zapinju i nedaju se zatvoriti, trebam majstora za popravak. Trebam ponudu za demontažu stare drvene stolarije i ugradnju nove PVC stolarije. Radi se o balkonskom vratima s prozorom i još dva prozora. Molio bih okvirnu ponudu za PVC ulazna dvokrilna vrata i harmo vrata za stubište. Dimenzije otvora za ulazna vrata su 133 x 206 cm. Kada se ulazi u prostoriju, vrata bi se trebala otvarati u lijevo, a na desnoj bi se strani trebalo nalaziti manje krilo koje će većinu vremena biti zatvoreno.
Dimenzije jednog i drugog krila prepuštam vama prema preporuci, ali bih htio da desno krilo bude manje. Svakako dostavite specifikacije o vrsti profila, okovu, bravi, staklu i sl. Također, pošaljite katalog dostupnih panela. Dimenzije otvora za harmo vrata su 115 x 232 cm (stubište). Viseći okov sa bravom (ne treba se zaključavati, samo za fiksiranje vrata na mjestu), a vrata bi trebala biti skupljena (u otvorenoj poziciji) na lijevoj strani kad se ide na stubište. Tražim majstora za nabavu i postavu PVC prozora i vrata.