
Ugradnja PVC stolarije
Milanlug
Trebam ponudu za ostakljivanje balkona dimenzija 4 m dužina, širina 2 m a visina cca 1.5 m. Sistem ostakljivanja s kliznim harmonika panelima. Treba riješiti problem kondenzacije na PVC prozorima u stanu, jedan prozor i jedna balkonska vrata. Vjerovatno negdje propušta. Tražim majstora za zamjenu PVC stolarije u stanu. U privitku šaljem slike sa okvirnim mjerama te slikom stana. Potrebno je zamjeniti jedna balkonska vrata, manji prozor, jedan veliki prozor, i ispod njih samo staklo. Staklo troslojno a uz to bi išle rolete te na prozorima komarnici. Zanime me okvirna ponuda, a kasnije se možemo čuti za konkretan izlazak te uzimanje mjera. Na novokupljenoj kući visokoj prizemnici građenoj sredinom 80-ih želimo promjeniti svu stolariju. To je cca 9 prozora, ulazna vrata, 2 balkonska vrata, te 2 garažna vrata
(neki mehanizam s daljinskim, tip vrata manje bitan). Trebao bih ponudu za harmo vrata, pvc, visina 250 cm, širina 350 cm, ako je moguće da se zatvaraju na sredini. Trebam ponudu, materijal i ugradnja. Potrebno je demontaža i montaža. Zamijena 3 okvira prozora drvena dvostruka, sa PVC stolarijom jednostrukom.
Prizemlje: 2 sobna prozora su dimenzija: Visina sa nad prozorom 2100 cm, širina 1360, od toga je nadprozor dimenzija visina 600 puta širina 1360 širina te 1 kupaonski prozor isto dvostruki s nadprozorom dimenzija: visina 2000, širina 650, od čega je taj nadprozor visina 500 puta 650 širina.
Molim ponudu sa svim uključenim, odvoz, dovoz, montaža, sanacija poslije, te ako može i usporedna cijena ali sa roletama samo za ova 2 velika sobna prozora. Svi prozori bi ovaj gornji dio bio fiksni, da da se donji otvaraju. Boja bijela. Trebam ponudu za prozore, 5 komada dimenzija 120 x 80.