
Ugradnja PVC stolarije
Presečno
Trebam ponudu za 2 PVC prozora 80 * 120, dvokrilna balkonska vrata 180 * 210 sa komarnikom na otvaranje. Potreban je popravak pvc škura, ručica za otvaranje i zatvaranje je odvaljena od škure. Trebam ponudu za PVC prozor u smeđoj boji s roletnom i ugradnjom. Dimenzije 140 × 140, dvokrilni, dvostruko izo staklo. Molim okvirnu ponudu i rok izvedbe radova za sljedeću situaciju. Imam balkon koji bih želio zatvoriti i u biti pripojiti dnevnoj sobi, razmišljao sam na koji način te sam se odlučio za PVC stijene sa plastičnim roletama (prozori i balk. vrata) zbog kvalitetnijeg dihtanja. Trebalo bi formirati i neku vrstu stropa prilikom zatvaranja pa sam vidio da u većini slučajeva ide neka vrsta ALU okvira sa sendvič panelima na vrhu (ne želim staklo, bitno je da je strop zatvoren).
Konkretno ima prostora da strop bude na visini od 2,5 m, a ako uzmemo u obzir da je visina zidića 106 cm dobijemo visinu prozora cca 1,44 m. To su naravno sve okvirne mjere, pišem samo ako vam to što pomaže pri računici. Visina stropa se može vrlo lako pripasati izvedivoj visini prozora.
Probao sam definirati što je to više moguće dimenzijski, a i vizualno, ali ako je nešto nejasno slobodno mi javite da to riješimo. Ako postoji mogućnost, ni izlazak na teren ne bi bila loša opcija pa da se na licu mjesta vidi kakva je situacija i što je izvedivo, a što ne. Trebam ponudu za PVC stolariju za cijeli stan i jedna balkonska vrata.
2 dvokrilna, velika prozora, 1 trokrilni, i jadna balkonska vrata (klizna ili obična). Molim ponudu za dva vanjska prozora, PVC u bijeloj boji. Lamele roleta u ALU izvedbi. Staklo u tri sloja, e-low. Ponuda treba sadržavati demontažu i zbrinjavanje stare stolarije, te prijevoz i montažu nove, 5 kat. Dimenzije otvora za prozore (prije vaše izmjere) duž. x vis.: 1) 3400 x 1510 mm 2) 3100 x 1510 mm. Trebam ponudu za harmo PVC vrata 300 x 250, zatvaranje na magnet.