Instalaterski radovi

Ugradnja razvodne kutije s osiguračima

Sibinj Krmpotski


Trebala bi skinuti plinski bojler, zatvoritu rupu od dimnjaka i nakon toga montirati električni bojler za centrakno grijanje i bojler za vodu. Renoviranje kupaonice: Iskop i zamjena odvodne kanalizacijske cijevi, skidanje starih pločica i postavljanje novih, rekonstrukcija vodovodnih i plinskih instalacija (uključuje demontažu i ponovno postavljanje plinskog bojlera), vađenje i odvoz stare kade, ugradnja nove kade, postavljanje spuštenog stropa. Molim kontakte izvođača koji bi mogli postaviti ventilator u prostoru WC-a (površina 2 m2). Koristio bi se nadžbukni ventilatorski kanal da se ne kopaju pločice. Taj ventilatorski kanal bi kod prozora ulazio u zid te izlazio na vanjski dio zgrade. Sam ventilator bi bio bliže vratima te se palio na istu utičnicu kao i svjetlo u WC-u.
Radi lakšeg snalaženja, šaljem sliku dijela (fotografija.jpg) gdje bi bio izlaz na vanjski dio zgrade (prije sada obrađenih špaleta) kao i skicu prijedloga sustava (skica.png).
Stan je nedavno renoviran. Kabliranje crpne postaje, instalirana snaga 5 x 3 kW, unutranja rasvjeta gromobranska instalacija, trebamo ponudu. Renoviram stan površine 65 m2. Tražim ponudu za izvođenje radova podnog grijanja, elektroinstalacije i plinske instalacije. Trebam električara, zamjena led panela u dnevoj sobi. Želim ugraditi običnu sijalicu s lusterom. Plinski protočni bojler u kuhinji treba zamijeniti s električnim. Opcija je moguća i ispod sudopera i nad sudoperom.