
Ugradnja razvodne kutije s osiguračima
Tisno
Trebam majstora za servis Liftmaster motora za vrata ograde. Hidrofor nije korišten od jeseni prošle godine. Sad sam ga uključio motor je počeo radit kratko te je izbacio sklopku struje. Trebam majstora za pregled i popravak. Majstori mi slažu kuhinju po mjeri vrlo vjerojatno u ovom tjednu pa bi mi trebalo spojiti električnu pećnicu, staklokeramičku ploču za kuhanje (kombinirana: 3 plin + 1 struja), perilicu suđa i sudoper sa slavinom. Ploču za kuhanje trebalo bi spojiti s cijevi od ventila do nje, mislim da je to negdje oko 1,5 m.
Molim vas da mi navedete raspoloživost majstora i cijenu, ako je moguće?
Vjerojatno bih radove trebao u drugom dijelu tjedna (25. / 26.10.). Trebam spajanje kombiniranog štednjaka (Electrolux 3 +1) na plin i struju te odspajanje starog. Plin je gradski. Sa štednjakom nije isporučen kabel za struju, pa pitam da li ja moram sama kupiti kabel? Bušeno u kupaonici za vješalicu i pogođen je kabal od struje.
Sada nema struje u kupaonici a osigurač se ne može podići jer samo sijevne i izbaci. Trebam majstora za spajanje indukcijske ploče i pećnice u kuhinji. Imam staru razvodnu ploču sa 14 keramičkih osigurača, sklopka 1-0, i RIZ brojilo. Navedeno bi htio promijeniti novom pločom sa stavljanjem automatskih osigurača. Molim za ponudu radova.