
Ugradnja razvodne kutije s osiguračima
Vela Luka
Imam saunu koja radi ali nakon 10 minuta izbaci osigurač. Treba mi to što prije riješiti jer je to za apartman a gosti dolaze u petak. Trebam majstora. Automatsko otvaranje i zatvaranje dvorišnih kliznih vrata. Postojeća klizna dvorišna vrata dužine 4 m potrebno je automatizirati elektromotornim pogonom i dodatnom opremom (senzori, elektronika, daljinsko upravljanje itd.). Molim ponudu sa cijenom materijala i cijenom montažnih radova. Trebam električara, popravak na razvodnoj kutiji gdje su osigurači. Ima 3 osigurača s tim da je na jedan spojena samo jedna utičnica, na drugom nema ništa a na treći sve ostalo u kući i taj stalno gori. Trebam električara za popravak jedne utičnica koja ne radi, za montažu zidne grijalice i montažu svijetla iznad ogledala. Zamjena pipe, servis i provjera bojlera, zamjena i testiranje utičnica, sifoni promjena, trebam vodoinstalatera i električara. Trebali bismo uslugu zamjene postojećih stolnih utičnica s novim. Imamo 2 stolna boxa s utičnicama:
1) Prvi ima dvije klasične strojne utičnice i 1 utp utičnicu.
2) Drugi boks ima dvije stolne utičnice i 1 hdmi utičnicu.
Mi bismo ih zamjenili ili nadogradili na način da 1. box ima 4 utičnice + utp utičnicu, a drugi box da ima 4 utičnice + hdm utičnicu.
Htjeli bismo da ugrađene stolne utičnice izgledaju moderno, lijepo i da su funkcionalne. Ako u postojeće bokseve nije moguća ugradnja zanima nas mogućnost ugradnje novih izvlačnih utičnica da imaju najmanje 8 klasičnih strujnih utičnica (moguće su i kombinacije tipa 4 x 4...),te minimalno 1 hdmi utičnice te 1 utp utičnice.
Plaćanje je moguće po predračunu, računu ili karticom. Slike postojećih utičnica šaljem na zahtjev. Ugradnja kontrolnih vodomjera u 5 stanova, zamjena starih portafona i stubišne rasvjete, trebam majstora.