
Ugradnja stolarije
Gaboš
Trebam pregradu na balkon postaviti PVC bijelo ukupno 5 pregrada dimenzije variraju po nekoliko centimetara. Trenutna stara pregrada je dimenzije 117 x 220 cm, ako se dogovorimo onda bi trebalo doći sve izmjeriti jer se dimenzije razlikuju po par centimetara. Zanima me cijena otprilike kolika bi mogla biti za svih 5 pregrada? Na zahtjev dostavljam skice PVC stolarije koje bi trebalo izraditi i ugraditi u našem stanu. Radi se o dva trokrilna prozora, jednom velikom dvokrilnom prozoru, dva manja prozora s dva krila i dvoja balkonska vrata (jedna vrata s nadsvjetlom).
Također bi trebalo na 5 prozora ugraditi integrirane rolo komarnika, a na sve prozore ALU rolete, vanjske ALU klupčice, unutarnje PVC klupčice.
Predlažem izradu ponude koja bi uključivala visokokvalitetni 5 komorni PVC profil (DE), ugradbene dubina 70 mm, dvostruko brtvljenje, IZO ostakljenje. Trebam promijeniti na stanu četiri prozora. Jedan je trokrilni dmenzije 240 x 245, drugi je dvokrilni 180 x 245 i dva su dimenzije 90 x 245. Svi su prozori cca pola staklo pola plastika. Dakle treba demontirat stare prozore i nove namontirat i sve uredit. Prozori trebaju biti sa roletama i da se mogu otvorit na kip. Potrebna je izmjena jednog prozora (zbog udara groma zapalila se soba pa je prozor izgorio) dimenzije prozora su dužina 108 cm i visina 112 cm, potrebna je roleta na prozoru, ulazna vrata dimenzija dužina 129 cm i visina 200 cm, postojeća su dvokrilna i jedan prozor treba reparaciju jer je unutarnje staklo puklo od požara pa samo satklo treba izmjenu. Radimo zamjenu prozora na zgradi pa me zanima sustav izlaza na ravni krov dimenzija 90 x 80 te također zamjena prozora na zgradi od 5 katova. Molila bih ponudu za prozore, 5 komada dimenzija 120 x 80. Trebam ponudu za stolariju: prozori kosi krovni, ulazna vrata + prozor, veliki prozor, mali prozor.