Unutarnja i vanjska stolarija

Ugradnja stolarije

Stari Grad


Potrebna je promjena smjera otvaranja vrata. Trenutno se otvaraju u sobu a mi bi htjeli da se otvaraju prema hodniku. Radi se o sobnim plastičnim vratima. Zanima me ponuda za radove. Imamo postavljena vrata, sada imamo problema s nekima od njih, možete li pomoći? Možda neka vrata treba zamijeniti ili promijeniti neke elemente na njima. Puno je vrata, puno je posla, spremni smo nadoknaditi troškove. Također, uskoro gradimo novu vilu od više od 1000 kvadrata, a ako budemo u dobrim odnosima, vrata i prozore ćemo naručiti kod vas. Trebam majstora koji će zamijeniti prozore na kući odnosno demontaža i montaža prozora, 5 kom. velićine 120 x 140. Trebam ponudu za zamjenu stolarije u stanu od 38 m2. Trebam zamjenu unutarnjih vrata s dovratkom - 4 komada, sva s nadsvjetlom. Dvoja vrata sobna s staklenom sredinom ( 80x198 otvor i 8 cm štok) i dvoja puno drvo (kupaona 70x198 cm otvor i 8cm štok i wc 60x198 cm otvor i 8 cm štok). Ukupna visina s nadsvjetlom 255 cm. Demontaža starih, odvoz i montaža novih. Ujednom molim i ponudu za vrata tko ima u ponudi. U međuprostor prozora mi je ušla vlaga. Vlaga se porušila no ostale su mrlje. Prizemlje – novi prozori i vrata od ariša. Šalaporke od pomičnih lamela. Alternativno škure. Molim da mi dostavite informaciju dimenzija profila za prozore i vrata – što sitnije, to bolje.
Vrata – važno bi bilo da prag bude minimalan – trebam vaš radionički crtež kakvo rješenje nudite.
Vrata – zidarski otvor 1,05 * 2,05 – dvokrilna, zaokretno / nagibni, ugradnja na vanjskom rubu zida, šalaporke – 2 komada od kojih se barem jedna vrata otključavaju izvana jer su ulaz u kuću.
Prozor – zidarski otvor 1,0 * 1,40 – dvorilni, zaokretno / nagibni, ugradnja na vanjskom rubu zida, šalaporke – 1 komad
Prozor – zidarski otvor 0,6 * 0,8 – jednokrilni zaokretno/nagibni – 3 komada
1. Kat. Vrata – zidarski otvor 1,0 * 2,05 zaokretna, izo-staklo, niski prag, trebaju se zaključavati. Postojeći doprozornici – trebam samo prozorska krila – dimenzija prozorskih krila: 2-krilno ca. 112 * 112 cm, 1-krilo ca. 56 * 112 cm
Sva stolarija od ariša, lazirano. Šalaporke od ariša, lazirane. Alternativno ako možete ponuditi šalaporke od aluminija. Vrijeme izvedbe i montaže – početkom siječnja. Ako to nije moguće, molim informaciju koji termin je moguć.