Instalaterski radovi

Ugradnja toplinskih pumpi

Vrankovec


Trebam ponudu za montažu dizalice topline i PTV, instalacija podnog grajanja izvedena je, tražim majstora. Potrebna ponuda za monoblock dizalicu topline do 9 kW koja bi se priključila na postojece radijatorsko grijanje. Ponuda mora biti u skladu sa fondom za energetsku obnovu. Tražim kvalitetnu ugradnju sustava toplinske pumpe s podnim grijanjem u staroj kamenoj kući. Imam nacrte i specifikacije od strojarskog inženjera. Radi se o rekonstrukciji kamene kuće. Mogu poslati dizajn ako je potreban.
Izvorni plan bio je koristiti dva sustava toplinske pumpe za neovisno grijanje prednjeg i stražnjeg dijela nekretnine. Međutim, promjena u priloženim nacrtima je da sada želimo samo jedan sustav toplinske pumpe dovoljno velik za grijanje cijele nekretnine. Druga promjena u priloženoj procjeni troškova je da bi trebao postojati i sustav podnog grijanja u svakoj prostoriji - uključujući kuhinju, konobu i sve kupaonice - što bi značilo da svaka prostorija u kući ima podno grijanje.
Ugradnja bi trebala biti obavljena u prosincu ili siječnju. Molimo kontaktirajte me putem e-pošte jer ne mogu razgovarati telefonom. Javite mi ako imate bilo kakvih pitanja. U suprotnom, molim vas da mi dostavite ponudu za opremu i instalacijske radove. Gradimo stambenu zgradu s ukupno 10 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže te smo u potrazi za pouzdanom tvrtkom za izvođenje sljedećih radova: trebamo ponude za izradu elektroinstalacija, ponudu za vodovod i odvodnju, sanitarije. Priprema media dizalica topline, podno grijanje, rashlađivanje, ventilacija. Trebam ponudu za podno grijanje i sustav tople vode sa dizalicama topline. Kuća prizemnica novogradnja. Grijanje treba razvuči u cca 60 m2 (kuhinja, blagovaona, dnevni boravak, hodnik i veliko kupatilo). U privitku šaljem nacrt. Trebam ponudu za adaptaciju kupaone 2,60 x 2,60 m. Zamjena pocinčanih cijevi i PVC odvoda, priprema instalacija za ugradnju toplinske pumpe Vaillant + 3 ventilkonvektora. Zamijenio bih plinski bojler dizalicom topline za toplu vodu i grijanje u stanu od 72 m2. Trenutno ima 7 radijatora te bih dodao još 1 u dnevni boravak. Radovi planirani na jesen.