Adaptacije i radovi u interijeru

Unutarnje uređenje

Čingi Lingi jezero


Željeli bi renovirati kupaonicu cca 3,5 m2. Htjeli bi promjeniti pločice; postojeća je samo tuš kada (bez kabine) te bi htjeli ugraditi novu kadu s tuš kabinom. Trenutno je postavljena wc školjka s otvorom u podu, a htjeli bi zidnu ugradbenu školjku. Pozicije tuš kade i umivaonika te priključka i odvoda za veš mašinu ne bi bilo potrebno premještati. Eventualno da se odmah promijene cijevi (možda ne bi bilo loše).
Trenutno smo u fazi prikupljanja ponuda te mogućih termina za izvedbu radova. Planirani radovi bi bili iduće godine.
Postoji mogućnost renoviranja kupaonica kod više stanara u istoj zgradi. Kad prikupimo ponude distribuirat cemo susjedima pa ćemo vidjeti tko je zainteresiran sve. Trenutno se još troje susjeda izjasnilo da razmišljaju o renoviranju. Veselim se okvirnoj ponudi. Trebam ponudu za adaptaciju / rekonstrukciju samostojeće kuće. Samostojeća kuća koju treba adaptirati. Projekt i dozvola su spremni. Treba srušiti postojeći prvi kat / krovište te napraviti novi. Dodatno treba ojačati postojeću konstrukciju s nekoliko stupova i greda (betonskih). Konstrukcija je armiranobetonska (nosiva i krovište). Uz to je potreban iskop za septičku jamu. Struja i voda na terenu. Molim ponudu sanacije plafona lođe. Vjerovatno bi se trebala postaviti limena okapnica na uz rub plafona lođe ili neko slično rješenje, pa iza tog obaviti ličilački radovi. Bilo kakvo stručno rješenje je dobrodošlo. Rub lođe je duljine cca 2m, a fotografije oštećenja su u prilogu. Radi se o lođi u višestambenoj zgradi na 4. katu. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice i ako je moguće, žbukanje, brušenje i bojanje zidova i stropova u drugim sobama.
Sami ćemo kupiti potrebnu opremu i dostaviti je na lokaciju. Bili bismo vrlo zahvalni ako bi se cijeli projekt mogao dovršiti do kraja 2020. godine. Tražim majstora za zamjeniti knauf u kupaoni na stropu i u kuhinji. Potrebno je popraviti pukotine od potresa i pregletati. laminat mi se podigao od potresa pa bi i to trebalo popraviti. Farbanje mi ne treba. Trebam adaptaciju kupaone i predprostora. Radovi bi obuhvaćali ugradnju kupaonska vrata, lavaboa i kupaonskog namještaja te ugradnju perilice i sušilice veša. Potrebno je razvući električnu instalaciju. Potrebni su i knauferski radovi te gletanje i bojanje zidova. U apartmanu od 30 m2 potrebno je zatvoriti otvor u zidu od oko 2 m2 zidanjem, ožbukati zidove 98 m2, podići nivo poda za 15 cm (30 m2), staviti glazuru, spustiti strop knaufom za 55 cm (30 m2), opločiti keramičkim pločicama 22 m2 poda, na 10 m2 postaviti laminat, opločiti 22 m2 zidova u kupaoni i u kuhinji. Molim ponude.