
Unutarnje uređenje
Jadrija
Potrebna adaptacija zidanog dijela vikend kuće, keremika na stepeništu i terasama, garaži, sanacija, hidroizolacija i keramika podruma, uređenje betonskog dijela dvorišta, kao i fasada. Foto šaljem po kontaktu, prednost plaćanje American na rate. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebam ponudu za građevinske radove: pregradni zidovi, spušteni stropovi, obloge i soboslikarski radovi. Novogradnja. Lijepe i uredne površine. Početak radova 15.08. Mi osiguravamo materijal. Trebam renovirati kupatilo, malu ostavu i hodnik. Demontaža stare tuš kabine i kade i ugradnja nove sa zamjenom pločica i hidroizolacijom zida kabine. Prvo bi želio pregled stručne osobe za dogovor oko radova i materijala. Osiguran parking i prostor za smještaj opreme i alata za vrijeme trajanja radova. Sanacija štete kao posljedica olujnog nevremena koje nam je odnjelo krov (radovi trebaju uskoro početi). Sanacija uključuje radove u stanu koji je poplavio te bi trebalo pokrečiti stan, sanirati vlagu i popraviti izolaciju ispod klupica, staklenih stijena te popraviti knauf i nadstrešnicu na terasi. Trebam micanje lamperije (brodski pod) sa stropa u spavaćim sobama te stavljanje adekvatne zamjene (knauf?) na strop. Također, tražimo i parketara koji bi presložio i prelakirao parket.