Unutarnje uređenje
Novi Jelkovec
Od sobe koja je površine otprilike 15 m2 potrebno je napraviti dvije manje sobe plus jedno malo predsoblje. Po sredini sobe potrebno je napraviti zid od knaufa i na ulaz svake te nove male sobe montirati sobna vrata. Kako je radijator na sredini sobe, treba ga razmontirati i ponovno montirati na jednu stranu sobe te kupiti dodatni radijator i montirati ga na drugu stranu sobe. Pod u sobi je od parketa. Nakon što se završe radovi u sobi, potrebno je okrečiti cijeli stan od otprilike 80 m2. Potrebni radovi u interijeru, adaptacija sobe. Postavljanje knaufa i vrata. knauf dujine 3 x 3,60 m, širine 7,5 cm. na upit, šaljem i tlocrt. Zanima me zidarska obrada oko pvc prozora. Prozori su ugrađeni 2018. godine i odrađena je i zidarska obrada ali su od tada nastala određena oštećena. Sa vanjske strane (napominjem da živimo na 11. katu) ostala je vidljiva pur pjena a rekla bih i stiropor, nisam sigurna. Vidim da je kod drugih to uredno pokrpano pa vjerujem da ne mora biti tako bez obzira na visinu.
Trenutna situacija je da su zidovi popucali najviše oko kutija sa roletama. Također nam kroz kutije puše kada je jak vjetar. Po upitu mogu poslati slike i sve što treba. Soba 1 - 3 prozora, soba 2 - 2 prozora, soba 3 - 2 prozora i balkonska vrata, kupaonski i kuhinjski prozor. Molila bih da se zainteresirane jave s ponudama ili za daljnji dogovor. Trebam pregradu za sobu koja će nam biti nova spavaća. Molila bih ako nam možete to napraviti čim prije. Tražim izvođača radova za renorvaciju 3 velike sobe u doljnjem djelu kuće. Šaljem troškovnik i projekte. Radi se o prezidu od knaufa, spušteni stropovi, razvod struje, ugradnja sobnih vrata, izrada glazure, premještanje 2x prozora, gletanje i farbanje, obrada špaleta. Htio bih restaurirati kompletan apartman od 100 m2, tražim firmu koja bi sve to mogla napraviti. Trebam ponudu za adaptacija stana od 70 kvadrata u kući.
Treba napraviti dva otvora za vrata, razvesti el. instalacije,
skidanje tapeta, gletanje i malanje zidova, te bojanje stolarije.
Zatim treba skinuti stare pločice, te staviti nove u hodniku, te
obući stepenište iz podruma na kat, te na balkonima skinuti stare i postaviti nove pločice. Napraviti nadstrešnicu na balkonu. Treba izbrusiti postojeće parkete u sobama i polakirati ih. Staviti nove karniše i novu rasvjetu.