
Unutarnje uređenje
Okunščak
Treba obložiti tavan-strop sa drvenim daskama, koje se trebaju postaviti na postojeće drvene grede. Površina tavana je oko 70 m2. Smještaj osiguran. Prednost osobama koje već rade ili su radile na lokaciji. Postavljanje staklene cigle na prozore kupaone, obzidavanje kade i vodokotlića, žbukanje oko prozora, betoniranje stepenica. Tražim majstora za postavljanje umjetne cigle cca. 20 m2 i fugiranje iste. Zanima me ponuda za uređenje stana. Radi se o stanu u centru grada, a koji se nalazi na trećem katu stambene zgrade. Radilo bi se preuređenje dijela stana u kojem je zamišljen dnevni boravak, blagovaona i kuhinja.
Napomena za stavku vodovod i odvodnja: udaljenost od kuhinje do postojećeg bojlera je oko 15-ak m, a spoj na kanalizaciju je udaljen oko 10-ak m. Ako je predočeno premalo podataka molim da navedenu stavku zanemarite.
Preferirani kontakt je e-mail adresa. Ukoliko je potrebno možete se obratiti na broj telefona. U pitanju je stan od 52 m2, treba položiti estrih na cca 38 m2 stana, staviti knauf - izgradnja jednog zida i spuštanje jednog segmenta u kupaoni, ožbukati, pregletati, obrusiti i obojati zidove i stropove - cca 200 m2, postaviti klupčice na vanjsku stolariju, obraditi balkon nakon što je uklonjen klizni prozor, obojati ga. Hidroizolacija kupaone, postavljanje pločica na podove i zidove kupaone, kuhinje i pod balkona.
Molim da me se kontaktira isključivo putem maila. Trebam ponudu za adaptaciju kuće 100 m2. Potrebna mi je kompletna adaptacija kupaonice od 6 kvadrata, što prije. Tražim majstora.