
Unutarnje uređenje
Šodolovci
Trebam kompletnu adaptaciju stana u prizemlju od 80 m2 te produbljivanje suterena da se može dobiti prostor od 40 m2 jer je trenutna visina 185 cm a željena je oko 210 cm, u svim prostorijama potrebno je napraviti električne instalacije, postaviti nove instalacije za centrano grijanje, potrebni su i vodoinstalaterski radovi za odvodnju zbog jedne nove kupaonice i dovod vode, keramičke pločice u kupaonama, kuhinjama i ulaz, zazidavanje 2 vrata te rušenje jednog zida zbog spajanja kuhinje i dnevnog boravka, brušenje parketa te njegovo kitanje i lakiranje i postavljanje je novih lajsni, soboslikarski radovi, uređenje dvorišnog prilaza garaži sa postavljanjem opločnika cca 70 m2 i nove klizne ograde.
Zainteresiranim izvođačima dostupni su trenutni nacrti i željeni izgled i ostale radove u m2. Trebam izvođača radova koji bi napravio kompletne radove zatvaranja terase tj. pretvaranje terase u dnevni boravak. Posao bi se sastojao od nekoliko radnji: leveliranja poda, postavljanja laminata, zidarskih radova, ožbukavanja / izoliranje prostora, sređivanja plafona knaufom ili nekim dr. materijalom, elektroinstalaterskih radova, rušenju dijela zida i premještanju prozora i vrata i sl.
Tražim tvrtku koja bi to odradila u paketu ili većinu navedenih radova. Slike terase u privitku. Za detaljnije informacije javite mi se mailom. Trebam ponudu za građevinske radove bojanja zidova. Potrebno je bojanje zidova jedne prostorije cca 10 m2 u bijelu boju uz gletanje površinskih pukotina na par mjesta, zamijeniti ispucali ispun oko PVC prozora, učvrstiti vodilicu za kablove i zamijeniti plafonjeru. Trebam keramičara, stolara i zidara za adaptaciju kuće na selu. Tražim majstora za adaptaciju kuće, potrebno je uređenje nakon rušenja zida, rezanje otvora u zidu, postavljanje podova. Također je potrebna adaptacija kupaonice. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Potreban mi je majstor za renovaciju kupaonice. Radi se o kući staroj 15 godina koja je montažna. Planiramo izvaditi pločice u kupaoni na podu, kao i produžetak u hodniku te montirati novu tuš kabinu i wc školjku. Zidne pločice nismo planirali vaditi već samo po njima polijepiti nove, u dogovoru s majstorom, ovisno o njegovom savjetu.