Adaptacije i radovi u interijeru

Unutarnje uređenje

Velika Buna


Kompletna prenamjena trenutno šturog tavanskog prostora (trenutno je samo beton i niski vanjski zidovi), podizanje zidova do 1,6 m visine (trenutno cca 0,60 cm), izgradnja unutarnjih pregradnih zidova, izolacija poda. Mijenjanje kompletnog krovišta i izolacija stropa. Uvođenje centralnog grijanja i klima uređaja. Priprema kompletnog tavanskog prostora u prostor za stanovanje. Pristup tavanu je vanjskim stepenicama. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Adaptacija kuće, tlocrt postojećeg stanja u privitku. Potrebni radovi:
Prizemlje:
- skidanje lamperije i sanacija zidova u hodnku, bojanje
- Proširenje i renovacija kuhinje
- izgradnja wc-a za goste
- sanacija postojećeg parketa i stubišta
I kat
- skidanje lamperije i sanacija zidova u hodnku, bojanje
- proširenje manje sobe
- proširenje i renovacija kupaonice
- sanacija postojećeg parketa i stubišta
Tavan
- bojanje lamperije
- sanacija postojećeg parketa i stubišta Kupila sam kuću koja je nedovršena, točnije unutrašnji radovi su u pitanju, dakle trebala bih raditi kupaonicu, sobna vrata, staviti glazuru na podove laminat i pločice. Trebam ponudu. Tražim majstora za farbanje unutarnjih vrata i štokova u bjelu boju i zamjenu lajsni. Fino završavanje zidarskih radova nakon adaptacije kupanice i dnevnog boravka. Izrada kazete od knaufa za klizna vrata. Priprema za montažu novih vrata po dolasku robe u stan (potreban dogovor sa dostavljačem vrata da se u kolovozu isti dan sve napravi). Imam tavanske stepenice koje treba ugraditi u postojeći otvor na plafonu koji je preširok. Molim ponudu za ugradnju stepenica i zatvaranje otvora.