Upis u katastar
Ogulin
Trebam uslugu geodeta. Trebam ponudu geodeta za parcelizaciju zemljišta. Molim ponudu za geodetske poslove za potrebu gradnje obiteljke prizemnice. Trebamo:
1. Geodetsko preusmjeravanje i izradu geodetske situacije u smislu stanja terena u položajnom i visinskom smislu
2. Geodetski elaborat formiranja građevne čestice sukladno građevinskoj dozvoli.
Željeli bismo ujediniti sve čestice u jednu. Na nekim česticama je napravljeno iskolčavanje. Molim vas ponudu - cijenu za navedeno i rok kada biste mogli izaći na teren i kada bi elaborat mogao biti gotov? Trebam usluge parcelacije zemljišta. Na parceli o 900 m2 se nalazi kuća, potrebno je preparcelirati parcelu na pola da bi bila moguća gradnja za kupca. Trebam geodeta. Zanima me okolčavanje međe između mene i susjeda, samo jedna strana cca 25 m interesira me cijena. Trebam ponudu geodeta (za početak) izrada geodetske podloge. Okvirna površina čestice 4873 m2 s visinskom razlikom cca 50 metara. Površina je srednje obrasla raslinjem. Sređivanje sve papirologije u katastru za idejni projekt i dobivanje građevne dozvole.
Isto ponudu za snimku dronom zemljišta površine 58000 m2 koja bi bila upotrebljiva za geodetske radove po pravilima geodetske struke. Trebam geodetsku izmjeru oranice.