Projekti i dokumentacija

Upravljanje građevinskim projektima

Kloštar Podravski


Tražim inžinjera građevine za vođenje gradilišta 450 m2 BRP od 1.9. Trebam ponudu za projektnu dokumentaciju krova.
1. Elaborat sadašnjeg stanja krova, procjena statike zgrade stradalo u potresu. zgrada iz 1910. godine, privremeno neupotrebljiva zbog oštećenog krova i urušenih dimnjaka.
2. nacrt i troškovnik za izradu novog krova i dimnjaka. Trebamo ponudu za izradu statike za zgradu koja je u potresu oštećena i označena žutom naljepnicom. Zgrada je građena 1937. godine na nosivim betonskim stupovima. Statičari koji su do sada pregledavali zgradu u izvješću nisu zabilježili veća statička oštećenja osim oštećenja iznad nosivog stupa na uglu gdje se 'otvorila' vertikalna crta s vanjske i unutarnje strane zgrade. Detaljnu dokumentaciju i izvješće statičara dostavljam u privitku. Traži se nadzorni inžinjer za vođenje gradilišta. Slobodni smo tražiti ponudu za izmjenu arhitektonskog projekta izvedenog stanja za slijedeće:
· Dogradnja visokog potkrovlja sa dvije stambene jedinice i posebnim ulazima sa jedne i druge strane objekta, u skladu sa tlocrtom postojećeg projekta – cijena po m2
· Rok izvedbe Objekat je trenutno je u izgradnji. Za izvedeno stanje (prizemlje i prvi kat) posjedujemo Rješenje o legalizaciji. Ako ste upoznati, također vas molim cijenu komunalnih doprinosa i ostalih troškova za izmjenu i dopunu Rješenja o legalizaciji. Dokumentacija i vođenje postupka ozakonjenja nekretnine - uključivo upis uporabne dozvole u zemljišne knjige. Trebam usluge građevinskog inženjera. Potrebno je za gradnju objekta uz kuću otvoriti gradilište i trebam nadzor gradnje.