Adaptacije i radovi u interijeru

Uređenje potkrovlja

Zvekovica


Trebam ponudu za obnovu stare kuće, izradu betonske ploče 20 m2 i dvije ploče 40 m2, sanaciju krova i gradnju potkrovlja. Trebam ponudu za rušenje dimnjaka zidanog "na zid" u sobi. Dimnjak je srušen iznad deke. Sanaciju zida i deke kad se makne dimnjak i gletanje sobe, cca 36 m2 površine za gletanje. Soba je krečena, ali su zidovi grubi. Špalete: 35 m vrata (3,5 vrata); 24 m prozori (2 prozora). Srušiti zid za balkonska vrata - priprema za stolariju 2 komada 1.8 x 80 x 20. Zazidati balkonska vrata - priprema za stolariju 2.2 x 80 spojiti odzračnik iz stana ispod (oko 2.5 m dužina), zagletati vanjsku fasadu (na balkonu) površine 3 x 2 m. Rekonstukcija postojeće kupaonice. Kuća je građena 1990. tako da su zidovi od cigle (nema kamena). Postojeće i novo planirano stanje dani su u privitcima. Voda je osim preko bojlera spojena na centralno (nafta) koje se godinama ne koristi ali svejedno bi pustili da je bude i dalje spojena na centralno ako se ubuduće opet bude koristilo. Kupaonica se nalazi na katu obiteljske kuće. Stan u prizemlju i stan na katu su odvojeni i svaki ima svoj posebni priključak na vodu tako da nisu ni na koji način povezani. Kotlovnica od centralnog je u podrumu.
Potrebna je rekonstrukcija kupaonice u punom obimu tako da tražimo izvođača koji može izvesti što više radova (keramiku, vodoinstalacije, podloge itd.). Poželjno bi bilo da radovi počnu u roku od 2 mjeseca.
U prilogu su postojeće i novo stanje. Zvučna izolacija jednoga unutarnjeg zida (Ca 4 x 2.5 m) i stropa (Ca 4 x 4 m), protuprovalna ulazna vrata otvora 80 x 200 i eventualno klizna vrata. Molim ponudu za izvođenje radova na kući. Željeli bi da radovi budu gotovi do početka ljeta.
* u prednjem dvorištu betoniranje parking mjesta 2,5 m x 5,5 m
* preusmjeravanje prednjih ulaznih postojećih stepenica na način da se betonira novi podest i spusti novih 3 - 5 stepenica
* napraviti i betonirati nove stepenice koje se sa terase spuštaju u stražnje dvorište: sveukupna visina 2,3 m, a koja uključuje 14 stepenica sa jednim podestom u donjem djelu ispred zaokreta zadnjih 5 stepenica (stepenice u L)
* u stražnjem dvorištu zidanje ograde od kvadre sveukupne visine cca 2 m u dužini 25 m te zaravnjavanje iste
* izrada nadstrešnice 6 x 4 m iznad terase na način drvene konstrukcije koja bi iskoristila postojeći limeni krov, ispod njega osb ploče a iznad njega daske po kojima bi se moglo hodati.
* kompletno renoviranje postojeće kupaone 1,8 x 2,5 m, što bi uključivalo izmjenu sanitarija, instalacija i postavljanje novih keramičkih pločica
* u kuhinji dovod i odvod za sudoper te postavljanje pločica na podu (9,5 m2) i djelomično na zidu 3 m2
* u hodniku postavljanje pločica na pod 7 m2
* djelomično rušenje pregradnog zida u hodniku
* skidanje vrata i proširivanje otvora između hodnika i sobe u dimenziji 0,50 x 2,0m
* postavljanje balkonskih pločica na površini 12 m2. Molila bih ponudu što prije. Želim staviti lamperiju na zidove u sobi veličine 4,75 x 7,16 m, visina zida je 2,5 m.