
Usluge arhitekta
Donja Voća
Trebam statičku procjenu / projekt za nadstrešnicu za dva auta. Nadrstrešnica bi se napravila od čeličnih pravokutnih cijevi, a krov bi bio od leksana debljine 10 mm. Ideja je da leksan ide skoro pa skroz do poda, dakle da se savija po obliku konstrukcije.
Imajte na umu da nadstrešnica nužno ne mora biti široka 6 m, pogotovo ako će to predstavljati neki statički problem ili iziskivati dodatne stupove, jako debele cijevi ili sl.
Trebao bi statički izračun / projekt u kojem će pisati kojih dimenzija bi trebale biti čelične cijevi / grede i čelična sajla, koliko nosivih dijelova konstrukcije bi bilo potrebno i kako veliki trebaju biti temelji na koje će se montirati ta nadstrešnica. Također, ako smatrate da kut konstrukcije ili neki drugi njen dio mora biti drugačije izveden, slobodno dajte svoje stručno mišljenje. Trebam ishodovanje građevinske dozvole, projekt i građevinska dozvola za izgradnju visokog potkrovlja i krova. Trebam arhitekta za idejni projekt. Objekt je legaliziran i ima priključak na vodovod i odvodnju te priključak na elekro mrežu. Nadogradio bi 2 prostorije te produžio terasu sa stubama te natkrio terasu. Trebam ponudu za prikupljanje projektne dokumentacije za građevinsku dozvolu (preuređenje i dogradnja stambenog objekta) s djelimičnim rješavanjem imovinsko-pravnih pitanja. Potreban mi je arhitekt za projektiranje obiteljske kuće od cca 200 kvadrata. Molim ponudu za projektnu dokumentaciju za građenje. Planiramo graditi obiteljsku kuću. Trebamo stručne usluge projektiranja + građevinska dozvola, geodetski projekt. U daljnjem izvedbene radove (gradnja, nadzor radova itd). Veličina građevinskog terena je ca. 1450 m2, struja, voda, kanalizacija odmah do terena. Početak radova bi mogao uslijediti odmah nakon ishodovanja građevinske dozvole. U poćetnoj sam fazi izrade kampa. Potrebna mi je izrada svih projekata i dokumentacija.